Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Wspaniałe zwierzaki – kolorowanki

  02/08/2010  |   Kategoria  Zabawa
wonder-pets-01
Wspaniałe zwierzaki " Wonder Pets " - program : Nickelodeon. Malowanki. Serial opowiada o śwince morskiej Linny, kaczuszce Ming Ming i żółwiu Tucku, którzy mieszkają w przedszkolu i są ulubieńcami dzieci. Każdego dnia po wyjściu dzieci do domu, trójka przyjaciół odbiera telefon z wezwaniem o pomoc i zamienia się w rozśpiewaną super-drużynę. Zwierzątka budują z przedszkolnych klocków i zabawek magiczną latającą łódkę i wyruszają na ratunek zagrożonym zwierzętom lub roślinom. Podróżują po kontynentach, latają w kosmos, a nawet przenoszą się w czasie! W trakcie swoich wypraw przeżywają niesamowite przygody i napotykają trudne do rozwiązania problemy. Bohaterowie:
  • Linny – świnka morska. Liderka Wspaniałych zwierzaków. Jako super-bohaterka ubrana jest w pomarańczową czapkę oraz niebieską pelerynę.
  • Tuck – żółw. Jako superbohater ubrany jest w biały francuski marynarski kapelusz, niebiesko-białe buty oraz czerwoną pelerynę.
  • Ming Ming – kaczuszka. Jako super-bohaterka ubrana jest w skórzany hełm pilota, gogle oraz zieloną pelerynę. Jako jedyna z grupy potrafi latać.

Autor

MK
MK