Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Spongebob tapety na pulpit bajki

  27/09/2010  |   Kategoria  Kreskówki
sponge bob kanciastoporty tapety na pulpit dla dzieci (4)
Spongebob (pol. Kanciastoporty) - Optymistycznie nastawiona do świata gąbka - z wyglądu przypomina kuchenną niż morską. NIE mylić z serem. Jego dom to podwodny ananas, w którym żyje razem ze swoim pupilem Garym (ślimakiem).

Patrick Star (pol. Patryk Rozgwiazda) - Przyjaciel Kanciastoportego, sąsiad który mieszka dwa domy dalej. Rozpoznawalny przez charakterystyczne seledynowe bokserki w kwiatki .Często jego niepowodzenia i infantylność wprowadzają dodatkowe komplikacje , jednak uważa siebie samego za „ Inteligentną rozgwiazdę”

Mr. Krab aka Eugene Krab - (pol. Eugeniusz Krab), Obsesyjny właściciel restauracji Krusty Krab w której pracuje Spongebob. Jest weteranem wojennym , oraz byłym oficerem marynarki wojennej w Bikini Bottom. Autorytarny szef , mający obsesję na punkcie pieniędzy.

Sheldon Plankton (pol. Plankton) - Właściciel Chum Bucket I konkurencja Krusty Krab. Całe życie zawodowe Planktona sprowadza się do prób wykradzenia przepisu swojej konkurencji na Patty Burgera. Zazwyczaj kończy się to niepowodzeniem.

Squidward Tentacles (pol. Skalmar) – Wielbiciel klarnetu, wielki malarz i artysta. Mieszka między Patrykiem i Spongebob`em. Nienawidzi swojej pracy , uważa się za artystę , jest zdesperowany , czuje że nikt nie docenia jego zdolności a życie sprowadza go do roli barmana. Generalnie uważa , że Bob i Patryk to dzieci.

 

Spongebob najlepsze tapety na pulpit dla dzieci. Tapety z Cartoon Network. Postacie z bajki : Patryk, Skalmar, Sandy Pysia, Pan Krab, Gacuś, Plankton.

Spongebob ubrania ubranka odzież dla dzieci


Autor

MK
MK