Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Biurko dla dziecka

8
  04/03/2011  |   Kategoria  Zakupy
1
Gdy dziecko rozpoczyna naukę w szkole to przychodzi czas na zakup biurka. Jest to bardzo istotny mebel w pokoju dziecka. Wybór odpowiedniego biurka jest ważny, gdyż będzie ono służyło naszemu dziecku do odrabiania lekcji, nauki a także pracy na komputerze. I zostanie z nim przez najbliższe co najmniej 6 lat. Jeśli dziecko będzie miało w swoim pokoju komputer, to biurko może być większe od standardowego ( standardowe wymiary oscylują: 60 cm. głębokość, 70 cm. szerokość, 72-75 cm. wysokość). Dzięki temu będziemy mieli zachowane odpowiednie dwie strefy: komputerową i do odrabiania lekcji. W przypadku gdy dziecko korzysta z naszego komputera wystarczą standardowe wymiary. Aby mebel ten spełniał swoją funkcję, musi także posiadać podręczne szuflady.

Mamy do wyboru różne rodzaje biurek:

 • biurko stanowiące całość z łóżkiem lub szafą
 • biurko narożne
 • biurko z regulacją blatu i nachyleniem pulpitu
 • biurko klasyczne

Dziecko przy biurku musi po prostu dobrze się czuć, mieć pełną swobodę ruchów. Ważne też jest, aby pozwolić sobie na odrobinę fantazji. Oprócz wartości funkcjonalnych, biurko dla dziecka powinno posiadać także walory estetyczne. Dziecko nie będzie chętnie siadało przy biurku przytłaczającym je swoim topornym kształtem i smutnym kolorze. Dziecko chętniej odrobi zadanie domowe  zasiadając przy żywym, kolorowym biurku.


Autor

MK
MK


8 komentarzy


 1. Aneta
   
  Aneta

  Proszę o link do biurka 26 i 27 taki sam typ. Pozdrawiam
 2. monika
   
  monika

  Czy moglabym dostac link do biurka 5, zielone z autkiem?
 3. MK
   
  MK

  Lin do biurka ze zdjęć 12 13 14:

  http://www.salon-meble.pl/paidi-biurko-falko.html
 4. Joanna
   
  Joanna

  Podaję linki do sklepów:

  http://www.biurkamoll.pl/pl/c/Biurka-Basic/29

  http://meblemoll.pl/pl/i/System-Form/24

  http://mirat.eu/biurko-emily,id2340.html
 5. Małgorzata
   
  Małgorzata

  Witam. Gdzie można znaleźć namiary na umieszczone na zdjęciach biurka, konkretnie chodzi mi o modele z podwyższanym blatem. Pozdrawiam

Odpowiedz


(wymagane)