Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Łóżko dla chłopca

7
  14/05/2012  |   Kategoria  Pokój dla dziecka
lozko-dla-chlopca (16)
W galerii poniżej możemy obejrzeć łóżka dla chłopca w większości o nietypowym kształcie. Łóżko dla chłopca może przybrać wzór auta: wozu strażackiego, wyścigówki czy dżipa. Na takim miejscu do spania z wielką ochotą polegiwać będzie każdy chłopiec. Jest tu też łóżko – łódka dla młodego żeglarza. A jak Wam się podoba łóżko dla piłkarza w kształcie bramki?

Łóżko to bardzo ważne miejsce w pokoju dziecka. Przez swoje gabaryty stanowi główny dekor wnętrza. Jeśli mamy więc ochotę i pieniądze, możemy kupić nietypowe łóżko bądź klasyczne ale z odpowiednimi dodatkami (pościel, narzuta, boxy pod łóżkiem czy dodatkowa obudowa).

Zapraszam do galerii.

 


Autor

Joanna
Joanna


7 komentarzy


 1. Kinga
   
  Kinga

  Witam, gdzie można kupić takie łóżko w kształcie turkusowego/zielonego samochodu?
  • MK
    
   MK

   Niestety nie wiemy. Zdjęcie znaleźliśmy na pintereście, potem pojawia się na arabskich stronach. Nigdzie nie jest podany producent.
 2. Katarzyna
   
  Katarzyna

  Witam, gdzie można kupić takie łóżko dla małego żeglarza? :) z góry dziękuję za odp :)
 3. Joanna
   
  Joanna

  Ten zestaw (auto łóżko i nadbudowa) nie jest dostępny w Polsce. Łóżko w kształcie auta można kupić , np. na Allegro, ale nadbudowę nie. Jeśli ma Pani dobrego stolarza, to można zrobić takie na zamówienie, pod wzór.
 4. Magdalena
   
  Magdalena

  Interesuje mnie również to łóżko i fotelik z tego zdjęcia http://www.funkydiva.pl/2012/05/14/lozko-dla-chlopca/ Gdzie można takie kupić?
 5. Magdalena
   
  Magdalena

  Witam.Gdzie można kupić ten konkretny zestaw chodzi mi o łóżko i całą tą górę nad łóżkiem?Interesuje mnie również ta kanapa bądź fotel po lewej stronie.Z góry dziękuje za odpowiedź

Odpowiedz


(wymagane)