Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Pokój dla fana Disneya

2
  09/09/2012  |   Kategoria  Pokój dla dziecka
pokoj-disney (38)
Twoja córka uwielbia wszystkie księżniczki Disneya? A syn z wypiekami ogląda Myszkę Mickey i Kaczora Donalda? Jeśli Twoje dzieci są wiernymi fanami świata Disneya to poniższa galeria może być dla was inspiracją. Jak urządzić pokój w stylu świata Disneya? Trzy rzeczy: meble, naklejki na ścianę i dodatki tworzą klimat bajkowy.

Zapraszam do galerii.


Autor

Joanna
Joanna


2 komentarzy


 1. Karola
   
  Karola

  Tylko pytanie gdzie takie meble kupic z myszki miki. Wszedzie jest tylko jeden model, ktory raczej mi sie nie podoba. Czy ktos wie? albo chociaz gdzie kupie te dodatki jak np glowa z uszami do przykrecenia na meble?
  • Charlize
    
   Charlize

   Generalnie od małego miałam świra na punkcie postaci z Disneya. Myszka Mickey i Kaczor Donald to piękne wspomnienia z dzieciństwa. Fajnie, że kiedy wciąż produkowane są nowe bajki, Disney wciąż trwa. Ba! Pojawiają się co raz to nowe produkty :) Ostatnio zauroczyłam się totalnie i zupełnie lampkami SoftPal. Są miękkie w dotyku, w kształcie Myszki Minnie. Nie wiem jak wy ale ja naprawdę jestem zachwycona. http://www.philips.pl/c/disney/disney-disney-lampa-biurkowa-717103116/prd/

Odpowiedz


(wymagane)