Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Pokój Pirata, Księżniczki i Rycerza

1
  07/02/2013  |   Kategoria  Pokój dla dziecka
pokoj-rycerski (8)
Gdy masz w domu piękna księżniczkę,  wojującego pirata czy odważnego rycerza, musisz urządzić ich pokój zgodnie  z tą bajkową fascynacją.

Pokój dla Pirata powinien zawierać dodatki tematyczne: flagi z czachą, liny, kufer pełen skarbów czy klatkę z papugą. Na zdjęciach poniżej mamy niesamowite łóżko pirackie, które wygląda jak prawdziwy statek. Niestety jest to wyrób amerykański, nie dostępny w Polsce. Może znajdziecie dobrego stolarza, który zbuduje wam takie na wzór? Aby stworzyć klimat wystarczy typowe łóżko okryć odpowiednim kocem czy nakryciem, najlepiej w czaszki czy statki.

Pokój dla księżniczki to przewaga różu i błyskotek. W galerii mamy przykłady ciekawych łóżek, które wyglądają jak zamki. Część z nich można kupić w Polsce, np. na allegro. Miękki dywan i korona na honorowym miejscu uwieńczy dzieło.

Pokój dla rycerza niech będzie walecznym miejscem. Łóżka jak zamki także zakupimy w Polsce. Wystarczy pogrzebać w internecie wpisując słowo „łóżko zamek”. Nie zapomnijmy o wyposażeniu każdego prawdziwego rycerza, czyli mieczach i tarczach. Tego pełno w sklepach z zabawkami.

Zapraszam do obejrzenia galerii pełnej inspiracji.

 


Autor

Joanna
Joanna


Jeden komentarz


  1. Magda
     
    Magda

    Mój Jaś od jakiegoś czasu jest małym piratem .. także taki pokój byłby dla niego wspaniały, ale niestety ostatnio był małym rajdowcem, więc ma pokój w Autka, sądzę że dzieci szybko zmieniają swoje poglądy tego typu więc po moim doświadczeniu teraz sądzę że najlepiej zrobić uniwersalny pokoik ..
    Ale nie powiem, że te pokoiki nie są wspaniałe :)

Odpowiedz


(wymagane)