Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Nowy film Lego w lutym 2014

2
  26/08/2013  |   Kategoria Kino i telewizja

Już w lutym 2014 roku najnowszy film Lego będą mogli obejrzeć wszyscy fani –  najmłodsi oraz starsi. Historia o zwyczajnym kolesiu Emmecie, który przypadkowo został pomylony z najbardziej niezwykłą osobą, która jako jedyna może ocalić świat.Wyrusza on w misję pełną przygód, towarzyszą mu nieznani kompani, a celem jest powstrzymanie złego charakteru. Co z tego wynika? Szereg śmiesznych i komicznych scen, w których Emmet musi sobie radzić, nie posiadając żadnych umiejętności superbohatera.

Jak dotąd wszystkie produkcje Lego cieszyły się ogromnym powodzeniem. Zapewne i ten film nie będzie odstawał od poprzednich. Czeka nas świetna zabawa, i to nie tylko podczas oglądania. W ślad za filmem dostępne będą nowe zestawy konstrukcyjne związane z tematyką filmu. Dodatkowa seria nowych minifigurek Lego. Oczywiści gra przygodowa stworzona na podstawie filmu, przeznaczona na wszystkie najważniejsze konsole i platformy przenośne.

Cała masa produktów, jak: torby, plecaki, odzież, breloczki, długopisy, notesy i inne.

Czekajmy więc cierpliwie do lutego!

 

 

 

 


Autor

Joanna
Joanna


2 komentarzy


 1. Mama
   
  Mama

  Film rewelka. Bardzo śmieszny, dorośli i dzieci uśmieją sie po równo. Idealna bajka na spędzenie wspólnego popołudnia z dziećmi. Polecam gorąco!
 2. Remik
   
  Remik

  Super film! Byłem z dzieciakami, które wyszły zachwycone z kina. Sam uśmiałem się nieźle. Polecam.!!

Odpowiedz


(wymagane)