Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Babyzen YOYO – najbardziej kompaktowy wózek

0
  31/03/2014  |   Kategoria Wózki
Babyzen yoyo

Ocena

Cena
 
 
 
 
 


Wygląd
 
 
 
 
 


Dostępność
 
 
 
 
 


Jakość
 
 
 
 
 


Suma
 
 
 
 
 


Opis produktu

Nazwa: YOYO
 
Producent: Babyzen
 
Kategoria wiekowa: od 6 m-cy do 15 kg
 
Wymaga złożenia: Złożenie ruchem jednej ręki
 
Wymiary: po złożeniu rozmiar : 52 x 44 x 18 cm
 
Sklep: dino.sklep.pl
 
Waga: 5,8 kg
 
Cena sugerowana: 1489 PLN
 
Wygląd: 5
 
Komfort jazdy: Dobry
 
Obsługa: Bardzo łatwa
 
Recenzje:
 
 

Plusy:

Mały lekki i spełnia wymiary bagażu podręcznego, łatwo się rozkłada
 

Minusy:

Nie na spacery po nierównym terenie, cena
 
przez Joanna
Cały artykuł

YOYO to wózek, który można zabrać na pokład samolotu ponieważ zgodnie z wytycznymi IATA spełnia wymiary bagażu podręcznego (56x46x25). Zatem ten model polubią wszyscy rodzice, którzy często podróżują. Zresztą, nie tylko w schowku samolotu, ale też pod siedziskiem w pociągu czy najmniejszym bagażniku samochodu zmieści się nasza spacerówka po złożeniu. Mamy, więc wózek idealny dla podróżujących.

Wózek jest bardzo lekki ale stabilny na drodze. Idealnie nadaje się do poruszania się po mieście oraz gdy jesteśmy posiadaczami małego mieszkania. Po złożeniu wydaje się być maleńką spacerówką, w której to zapewne nasze dziecko się nie zmieści. Nic bardziej mylnego! Rozłożony jest wąski, jednak dziecko mieści się w nim spędzając czas całkiem wygodnie i bezpiecznie. Prowadzi się go łatwo, jest niezwykle zwrotny i składanie go również nie wymaga większego wysiłku – wystarczy do tego jedna ręka i jedne ruch!!

Ważący zaledwie 5, 8 kg Babyzen YOYO jest lekki do przenoszenia!!

Minusem tego modelu jest jednak ta lekkość. Na wertepach można utknąć. Za małe rozmiary wózka trzeba też zapłacić – głębokość siedziska jest mniejsza, trzeba więc uważać na pochyłościach terenu i nie zapominać zapinać dziecka pasami. Kosz pod wózkiem, do którego dostęp mamy łatwy, jest byt mały, na większych zakupach nie przyda się raczej. No i cena za tak niewielki wózek tez trochę odstrasza. Cena 1490 PLN.

Podsumowując: wózek idealny na podróże: zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu i jest lekki do przenoszenia. Jako jeden z niewielu spełnia wymiary bagażu podróżnego. To nie jest wózek na długie spacery po lesie, na to jest za lekki, ale jeśli wyruszacie na wakacyjne przygody będzie on niezastąpiony.

 

 

 


Autor

Joanna
Joanna


0 komentarzySkomentuj


Odpowiedz


(wymagane)