Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Krzesełko Hoppop Trono

1
  09/04/2013  |   Kategoria Meble
krzeslo-do-karmienia (4)

Ocena

Cena
 
 
 
 
 


Wygląd
 
 
 
 
 


Dostępność
 
 
 
 
 


Jakość
 
 
 
 
 


Suma
 
 
 
 
 


Opis produktu

Nazwa: Krzesełko Hoppop Trono
 
Producent: Hoppop
 
Kategoria wiekowa: 6 miesięcy - 5 lat
 
Wymiary: 42,5 cm x 35 cm x 86 cm
 
Sklep: allegro, agito.pl, http://vipforkids.pl/
 
Waga: 6.5 kg
 
Cena sugerowana: około 410 PLN
 
Wygląd: 5
 
Recenzje:
 
 

Plusy:

lekkie, łatwe w utrzymaniu czystości, wielofunkcyjne
 

Minusy:

cena ciut wysoka
 

Jeśli nie lubicie tych kolorowych i wzorzystych, pełnych gadżetów krzesełek do karmienia, to ten model jest dla was. A raczej dla waszego dziecka!

Belgijska firma Hoppop jest młodą marką, która może się pochwalić wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Tworzą produkty codziennego użytku dla dzieci. Oryginalne i  proste formy, świetna kolorystyka i funkcjonalność – to główne cechy ich kolekcji.

Hoppop Trono jest  krzesełkiem o nowoczesnym designie, które idealnie będzie się komponować w nowoczesnych wnętrzach. Jest odpowiednie dla dzieci od 6 miesiąca do około 5 roku.  

Krzesło może być modyfikowane poprzez- wyciągnięcie poduszki, tacy, barierki oraz pasów, by mogły go użytkować starsze dzieci. krzeslo-do-karmienia (1)

Jest bardzo stabilne, niezwykle lekkie i łatwe w utrzymaniu w czystości. Szybko i bezproblemowo przetrzemy je wilgotną ściereczką. A w przypadku większych zabrudzeń można je wsadzić pod prysznic i umyć.

Podsumowując: krzesełko lekkie i łatwe w utrzymaniu czystości – do duża zaleta. Prosty design pasuje do modernistycznych kuchni. Fajne potem służy jako krzesełko dla starszaka.

krzeslo-do-karmienia (3)

krzeslo-do-karmienia (2)

krzeslo-do-karmienia (1)


Autor

Joanna
Joanna


Jeden komentarz


  1. Celka
     
    Celka

    Cena faktycznie wysoka, ale zdecydowała się. I nie żałuję! Krzesełko w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej. Już nie raz kąpałam je w wannie – szybko i bezproblemowo.
    Polecam!!!

Odpowiedz


(wymagane)