Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Kulolabirynt Addictaball – zabawka zręcznościowa

0
  27/11/2012  |   Kategoria Zabawki
large-sized

Ocena

Cena
 
 
 
 
 


Wygląd
 
 
 
 
 


Dostępność
 
 
 
 
 


Jakość
 
 
 
 
 


Suma
 
 
 
 
 


Opis produktu

Nazwa: Kulolabirynt Addictaball
 
Producent: Kidult
 
Kategoria wiekowa: 6+
 
Dystrybutor: Supertoys
 
Sklep: http://zabawkidelux.pl
 
Cena sugerowana: 39 PLN duża, 29 PLN mała
 
Wygląd: 5
 
Recenzje:
 
 

Plusy:

Ćwiczy koncentrację oraz cierpliwość oraz zdolności manualne.
 

Minusy:

brak
 

Kulolabirynt Addictaball Labirynt to naprawdę świetna zabawka. Wewnątrz przezroczystej kuli (dostępnej w dwóch rozmiarach) znajduje się skomplikowany labirynt, którym określonymi trasami trzeba poprowadzić małą metalową kulkę. Te kolorowe dróżki pełne są jednak różnych przepaści, zapadni i innych niebezpieczeństw, dlatego zabawa z Addictaball wymaga koncentracji. Do wyboru są dwie ponumerowane trasy prowadzenia kulki, a cała zabawa polega na tym, że możemy używać tylko naszych rąk.

Addictaball rozwija myślenie przestrzenne, ćwiczy cierpliwość i zdolności manualne.To wielka zaleta tej zabawki. Myślę, że wielu dorosłych także chętnie podejmie wyzwanie, by doprowadzić kulkę do mety. 

Kula wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, będzie służyła przez długi czas. Dwa rozmiary dają możliwość zabawy dla małych rączek i tych większych. Ważne: różnica jest nie tylko w rozmiarze ale też w ilości i rozmieszczeniu przeszkód.

Podsumowując: zabawka tylko dla cierpliwych, choć pomocna w nauce cierpliwości i koncentracji. Cena przystępna. FD poleca.


Autor

Joanna
Joanna


0 komentarzySkomentuj


Odpowiedz


(wymagane)