Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Maxi-Cosi Noa – lekka parasolka

2
  09/04/2014  |   Kategoria Wózki
wozek-parasolka-maxi-cosa-noa (1)

Ocena

Cena
 
 
 
 
 


Wygląd
 
 
 
 
 


Dostępność
 
 
 
 
 


Jakość
 
 
 
 
 


Suma
 
 
 
 
 


Opis produktu

Nazwa: Noa
 
Producent: Maxi-Cosi
 
Kategoria wiekowa: od 6 m-cy do 3 lat (do 15 kg)
 
Wymiary: po złożeniu: 36 x 68,5 x 31 cm
 
Sklep: dino-sklep.pl
 
Waga: 7 kg
 
Cena sugerowana: 550 PLN
 
Wygląd: 5
 
Komfort jazdy: wysoki
 
Obsługa: Bardo łatwa
 
Recenzje:
 
 

Plusy:

po złożeniu można ciągnąć go jak walizkę, lekki, kompaktowy, łatwy w obsłudze
 

Minusy:

pozycja oparcia tylko w dwóch wariantach
 

Maxi-Cosi Noa jest lekki i bardzo łatwy do złożenia wózek. Idealna spacerówka na wyjazdy i wakacyjne przygody. Wygląda oryginalnie, jest kompaktowy, bardzo łatwy do złożenia i po złożeniu, dzięki specjalnemu uchwytowi, można go ciągnąć jak walizkę.

Noa nadaje się dla dzieci od 6 miesięcy do 15 kg, około 3 lat.

Rozkładanie jednym przyciskiem jest łatwe. Zamieszczony na końcu rączki przycisk, wystarczy nacisnąć, popychając jednocześnie do dołu cały wózek. Po kilku razach dochodzi się do wprawy. Po złożeniu wózek zajmuje naprawdę mało miejsca, bez problemu zmieści się w zapakowanym na wakacje bądź zakupami bagażniku.

Bardzo dobre i łatwe w używaniu są hamulce. Prosto się je naciska czy zwalnia i porządnie zatrzymują wózek na miejscu. Blokada przednich kół również jest łatwa, wystarczy wsunąć właściwy przycisk i gotowe.

Dużym plusem tego modelu jest niezwykle sprężyste zawieszenie. Nie trzeba wkładać wiele wysiłku, by go popchnąć. Łatwo się go prowadzi, nawet na nierównym terenie.

No i wysuwana rączka, jak w walizkach, jest ciekawym i przydatnym w podróżach gadżetem.  Kosz na zakupy dość duży, przydatny i dostęp do niego jest łatwy.

Minusem wózka jest rozkładanie pozycji siedzącej tylko w dwóch wariantach.

Podsumowując: firma Maxi-Cosi, kojarzona głównie z fotelikami samochodowymi, stworzyła lekki, kompaktowy wózek parasolkę, który wyróżnia się na rynku specjalnym uchwytem do ciągnięcia wózka, jak walizkę. Prosty w obsłudze, fajne wyglądający, niewielki to kolejne zalety. Do tego lekki, zaledwie 7 kilo. Model Noa najlepiej sprawdzi się na wyjazdach i zakupach, choć bardzo dobrze radzi sobie na dłuższych spacerach. Jest sprężysty i dziecko zapewniony ma komfort jazdy. Minus: tylko dwie pozycje odchylenia oparcia.

 
Autor

Joanna
Joanna


2 komentarzy


 1. Ilka
   
  Ilka

  Wygląda na sztywny i niewygodny.
 2. 555Kasik
   
  555Kasik

  Potwierdzam – bardzo lekki!

Odpowiedz


(wymagane)