Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Spacerówka Scoot norweskiej firmy Stokke

0
  17/04/2014  |   Kategoria Wózki
spacerowka-stokke-scoot (5)

Ocena

Cena
 
 
 
 
 


Wygląd
 
 
 
 
 


Dostępność
 
 
 
 
 


Jakość
 
 
 
 
 


Suma
 
 
 
 
 


Opis produktu

Nazwa: Scoot
 
Producent: Stokke
 
Kategoria wiekowa: od urodzenia do 15 kg
 
Wymiary: głębokość 54 cm - szerokość 64 cm - wysokość 111 cm
 
Sklep: http://4kids.com.pl
 
Waga: 11 kg
 
Cena sugerowana: 2279 PLN
 
Wygląd: 5
 
Komfort jazdy: Bardzo wysoki
 
Obsługa: Dobra
 
Recenzje:
 
 

Plusy:

Design, miękko się go prowadzi, pojemny kosz, wyżej umiejscowione siedzisko
 

Minusy:

problem z sprawnym składaniem, cena
 

Model prezentujący się bardzo fajnie. Norweska firma wszystkie swoje wózki ma w oryginalnych, cieszących oko formach. Model Scoot prowadzi się idealnie, szczególnie na płaskich powierzchniach, takich jak chodniki czy asfalt. Miękkie zawieszenie daje wygodną jazdę dla dziecka. Bardzo proste i wygodne w użyciu hamulce to dodatkowy atut wózka.

Gumowe opony z mikropęcherzykami powietrza pozwalają na prowadzenie w miarę wygodne na wyboistych terenach, jak trawnik w parku czy utwardzona droga polna.

Co wyróżnia tą spacerówkę? Fakt, że siedzisko jest zamontowane dużo wyżej niż w innych wózkach. Oznacza to, że prawie możemy mieć oczy dziecka na wysokości swoich (oczywiście w zależności od wieku dziecka i wzrostu rodzica). Przydatne to jest również np. w kawiarniach, gdzie możemy potraktować wózek jako krzesełko. Wystarczy podjechać najbliżej stolika, zablokować koła i dzieciak ma wspaniały dostęp do blatu.

I kolejny plus: możemy ustawić siedzisko przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Robimy to poprzez zdjęcie siedziska.

Składanie jedną ręką wymaga wprawy. Niektórzy mają z tym na początku problem i muszą używać do tego obu rąk. Jednak po złożeniu Stokke Scoot zamienia się w niewielkich rozmiarów „walizę” i mieści się w najmniejszych bagażnikach.

Dodatkowy atut spacerówki to jej budka: duża, obszerna i dobrze chroniąca przed deszczem, wiatrem czy słońcem. Do tego prezentuje się ładnie i ma siatkę dla lepszej wentylacji, przez którą rodzic może podglądać swoją pociechę.

Kosz pod siedziskiem jest pojemny, zmieści bez problemu dwie duże torby z zakupami. Dostęp do niego jest wygodny i to kolejna zaleta tej norweskiej spacerówki.

Jedynym minusem może być cena: 2279 PLN.

Podsumowując:  stylowy, bardzo łatwy i przyjemny w prowadzeniu wózek norweskiej firmy. Bardzo wysoka jakość wykonania, mocne koła i wygodne siedzisko dla dziecka. Duży plus za pojemny kosz i łatwy dostęp do niego. Nieco problemów może przysporzyć składanie jedną ręką. Mały po złożeniu będzie dobrą spacerówką w podróży. Polecamy.

Autor

Joanna
Joanna


0 komentarzySkomentuj


Odpowiedz


(wymagane)