Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Sterylizator UV na szczoteczki do zębów

0
  28/12/2012  |   Kategoria Akcesoria
UV_szczoteczki11

Ocena

Cena
 
 
 
 
 


Wygląd
 
 
 
 
 


Dostępność
 
 
 
 
 


Jakość
 
 
 
 
 


Suma
 
 
 
 
 


Opis produktu

Nazwa: Antybakteryjny pojemnik UV na 4 szczoteczki do zębów
 
Producent: Hygenic 24
 
Sklep: http://www.hygienic24.pl
 
Cena sugerowana: 30 PLN
 
Wygląd: 5
 
Recenzje:
 
 

Plusy:

niska cena, łatwe używanie
 

Minusy:

brak
 

Antybakteryjny pojemnik UV na szczoteczki do zębów powstał z myślą o wszystkich myjących zęby, którzy dbają o higienę jamy ustnej. W trakcie mycia zębów i usuwania płytki bakteryjnej włókna szczoteczki mają kontakt z bakteriami pochodzącymi ze śliny. Płukanie szczoteczki po użyciu może okazać się niewystarczające, by skutecznie oczyścić włókna.

Ultra Violet (UV) pozbywa się ponad 99% większości drobnoustrojów( grzybów, wirusów) i bakterii szkodliwych dla jamy ustnej. Wystarczy spłukać szczotkę do zębów, strząsnąć nadmiar wody z włosia, włożyć ją do pojemnika i szczoteczka zostaje poddana pracy sterylizacji.

Sterylizator posiada miejsce na 4 szczoteczki każdego rodzaju – zwykłe, jak i elektryczne, dla dzieci i dla dorosłych. Jest bezpieczny i wygodny w użyciu.

Wewnątrz pojemnika znajduje się automatyczny licznik czasu naświetlania wraz ze wskaźnikiem LED, który kontroluje proces dezyfekcji szczoteczki do zębów.

Do urządzenia potrzebne nam będą dwie baterie AA.

Podsumowując: cena bardzo przystępna. Taki stabilizator powinien znaleźć się w każdej łazience. Dzięki niemu przedłużymy żywotność szczoteczki do zębów. Szczególnie polecany tym, którzy maja nawracające afty. FD poleca.

UV_szczoteczki11

hygienic24_sterylizatoryuv_antybakteryjnypojemnikna4szczoteczki


Autor

Joanna
Joanna


0 komentarzySkomentuj


Odpowiedz


(wymagane)