Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Wózek – Jane Trider Reverse

1
  18/07/2012  |   Kategoria Wózki
foto

Ocena

Cena
 
 
 
 
 


Wygląd
 
 
 
 
 


Dostępność
 
 
 
 
 


Jakość
 
 
 
 
 


Suma
 
 
 
 
 


Opis produktu

Nazwa: Trider Reverse
 
Producent: Jane
 
Wymiary: Wymiary: Po złożeniu z kołami: 70 x 60 x 39 cm Po złożeniu bez kół: 65 x 48 x 30 cm Po rozłożeniu: 83-108 x 60 x 108 cm Wymiary oparcia: szerokość: 33 cm wysokość: 45 cm Wymiary siedziska: szerokość: 25-33 cm długość: 23 cm
 
Sklep: http://www.krolestwodzieci.pl
 
Waga: ok. 10 kg
 
Cena sugerowana: zestaw 2699 PLN
 
Wygląd: 5
 
Komfort jazdy: bardzo dobry
 
Obsługa: prosta
 
Recenzje:
 
 

Plusy:

Lekki, łatwo się składa, duża funkcjonalność
 

Minusy:

dla niektórych trzy koła
 

TRIDER to nowy wózek hiszpańskiej firmy Jane. Trzy kółka o dużej średnicy sprawiają, że wózek doskonale dostosowuje się do nierówności terenu i nawierzchni wszelkiego rodzaju, a ponadto przednie kółko jest obrotowe, co gwarantuje swobodę ruchów.

Producent mówi, że Trider to wózek terenowy, tak samo poręczny co wózek miejski ale dzięki trzem kołom właśnie dobrze sprawdza się w trudnym terenie. Tu opinie są różne: ci co chwalą sobie trzy kółka będą zachwyceni. Co, co mają złe wspomnienia w prowadzeniu trójkołowca nigdy go nie kupią.

Siedzisko wózka jest odwracalne, tzn. może być montowane w dwóch różnych pozycjach: przodem lub tyłem do kierunku jazdy. I to jest plus.

Małe rozmiary po złożeniu (nawet bez konieczności demontażu trzech kół) w połączeniu z niewielką wagą uzyskaną dzięki zastosowaniu aluminium ułatwią przewożenie wózka podczas wszelkich podróży. Kolejny plus.

Tylna konstrukcja w kształcie odwróconej literki „c”, wolne miejsce na nogi – to szczegół dość istotny, gdyż w niektórych wózkach często zawadzamy nogami przy zbyt długim kroku.

Podwozie z aluminium anodowanego sprawia, że wózek jest naprawdę lekki.

Na uwagę zasługują także materiały z jakich wykonane jest obicie wózka. Są one wiatroodporne, oddychające, wodoodporne i antyplamowe.

Podsumowując: Łatwo rozkładany, nawet przy pomocy jednej ręki. Hamulec ręczny. Lekki. Tylna konstrukcja w kształcie odwróconej literki „c”, wolne miejsce na nogi. Gumowe opony z pianką mousse przeciw przebiciom. Dostępny w pełnym wyposażeniem.

 


Autor

Joanna
Joanna


Jeden komentarz


  1. ms
     
    ms

    Bardzo ciekawy wózek o nietuzinkowej konstrukcji i ciekawym designie. Polecamy!

Odpowiedz


(wymagane)