Magazyn dla rodziców i dzieci.

 

Wózek Maxi-Cosi Mura 3

0
  04/08/2012  |   Kategoria Nowości
mura-1

Ocena

Cena
 
 
 
 
 


Wygląd
 
 
 
 
 


Dostępność
 
 
 
 
 


Jakość
 
 
 
 
 


Suma
 
 
 
 
 


Opis produktu

Nazwa: Mura
 
Producent: Maxi-Cosi
 
Wymiary: siedzisko (szer.xglebokosć): 31x30cm - oparcie (wys.xszer.): 45x34cm - długość podnóżka: 10cm - średnica kół (przód/tyl): 25/30cm
 
Waga: stelaż z kołami: 11kg - siedzisko spacerowe: 5kg
 
Cena sugerowana: za cały zestaw ok 3000 PLN
 
Wygląd: 5
 
Komfort jazdy: bardzo dobry
 
Obsługa: bardzo łatwa
 
Recenzje: ,
 
 

Plusy:

duże pompowane koła, zwrotny i stabilny, łatwy w obsłudze
 

Minusy:

cena
 

Nowoczesny wózek  typu  trójkołowego  z pompowanymi podwójnymi kołami z przodu i tyłu.  Siedzisko spacerowe montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy na nowocześnie zaprojektowanym aluminiowym  stelażu  wózka. I pomimo, że aluminiowy stelaż kojarzy nam się z lekkością, ten model jest dość ciężki. Ale dzięki temu bardzo stabilny, nadaję się więc idealnie na spacery po trudnych terenach.

Kosz na zakupy duży. Rączka teleskopowa. To same zalety.

Zatrzymajmy się przy kołach: są duże i pompowane, to ich wielka zaleta. Obrotowe koła z przodu sprawiają, że wózek prowadzi się lekko i łatwo.

Kolejny plus za łatwość składania i rozkładania. Robi się to naprawdę szybko i sprawnie. I ważne, że po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Rozkładane aż do pozycji leżącej oparcie spacerówki – w sumie trzy poziomy regulacji to następna zaleta wózka Maxi-Cosi Mura.

Jeden minus: cena dość wysoka.

Podsumowując: duże pompowane koła i obrotowe przednie to idealne prowadzenia wózka. Szybko się go składa i rozkłada. Kosz na zakupy pomieści wiele naszych rzeczy. Jest zwrotny i stabilny jednocześnie. Polecam.

Autor

Joanna
Joanna


0 komentarzySkomentuj


Odpowiedz


(wymagane)