Plac zabaw + Kino 5D = więcej niż się spodziewacie :)

Kinderplaneta w łódzkiej Manufakturze to największa sala zabaw w Łodzi. Dzieci w każdym wieku znajdą u nas coś dla siebie. Maluszki będą się świetnie bawić w basenie z kolorowymi piłeczkami i z małą zjeżdżalnię czy żelowym baseniku, którego nie ma jeszcze w żadnej innej Kinderplanecie!
Starsze dzieci mogą wspinać się po dinozaurowej ściance wspinaczkowej, skakać do gwiazd na trampolinie,szaleć w małpim Gaju, a także ćwiczyć celne oko strzelając z armatek pneumatycznych .Aby nabrać trochę sił na dalszą zabawę, zapraszamy na przejażdżkę kolejką safari, wyścigi na torz gokardowym oraz chwilę relaksu na palmie kokosowej. Dorosłych również zapraszamy do szalonej zabawy, w Kinderplanecie każdy może jeździć, skakać…-po prostu BAWIĆ SIĘ

Kinderplaneta zaprasza zarówno tych dużych, jak i małych do jedynego w Łodzi Kina 5D, w którym czeka wiele efektów i pozytywnych wrażeń

W Kinderplanecie dzieje się wiele ciekawych rzeczy:

  • Możecie swojemu dziecku zorganizować imieniny lub urodziny dla dzieci. Nasze zawsze uśmiechnięte i pełne pomysłów animatorki aranżują zabawy i konkursy urodzinowe.
  • Gdy chcecie zrobić zakupy lub pójść do kina, a nie macie z kim zostawić dziecka, służymy pomocą.Niania na placu tak zorganizuje czas waszemu dziecku, żeby się ani przez chwilę nie nudziło.
  • Możecie obejrzeć film w najnowszej technologii D5

Kinderplaneta bierze również udział w wielu imprezach na terenie Manufaktury, m.in. Baby Bum, w którym uczestniczą rodzice małych dzieci. Serdecznie zapraszamy do nas wszystkich, rodziców, dziadków, ciocie i wujków oraz opiekunki wraz z dziećmi.

CZEKAMY NA WAS W KINDERPLANECIE, bo to najlepszy figloraj w Łodzi

Jeśli zabawa w Łodzi, to tylko w Kinderplanecie.