Pokój dla fana Disneya

2
228

Twoja córka uwielbia wszystkie księżniczki Disneya? A syn z wypiekami ogląda Myszkę Mickey i Kaczora Donalda? Jeśli Twoje dzieci są wiernymi fanami świata Disneya to poniższa galeria może być dla was inspiracją. Jak urządzić pokój w stylu świata Disneya? Trzy rzeczy: meble, naklejki na ścianę i dodatki tworzą klimat bajkowy.

Zapraszam do galerii.

2 KOMENTARZE

  1. Tylko pytanie gdzie takie meble kupic z myszki miki. Wszedzie jest tylko jeden model, ktory raczej mi sie nie podoba. Czy ktos wie? albo chociaz gdzie kupie te dodatki jak np glowa z uszami do przykrecenia na meble?

    • Generalnie od małego miałam świra na punkcie postaci z Disneya. Myszka Mickey i Kaczor Donald to piękne wspomnienia z dzieciństwa. Fajnie, że kiedy wciąż produkowane są nowe bajki, Disney wciąż trwa. Ba! Pojawiają się co raz to nowe produkty 🙂 Ostatnio zauroczyłam się totalnie i zupełnie lampkami SoftPal. Są miękkie w dotyku, w kształcie Myszki Minnie. Nie wiem jak wy ale ja naprawdę jestem zachwycona. http://www.philips.pl/c/disney/disney-disney-lampa-biurkowa-717103116/prd/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swojeimię