Blog: Marta – Moje pasje – unikatowe miękkie zabawki i akcesoria dla dzieci.

5
5335

 

 

 

 

 

 

Jest takie magiczne miejsce: świat wyobraźni dziecka. I ten świat właśnie pewna mama postanowiła przenieść do naszej rzeczywistości. Sprawiła, że możemy go dotknąć. Pomysł na szycie pluszaków wykonanych na wzór dziecięcych rysunków siedział w niej pewnie od dawna ale uaktywnił się gdy zaszła w ciążę. Czekając na swojego pierworodnego zaczęła tworzyć piękne miękkie akcesoria i zabawki dla dzieci.

Jej płodność artystyczna jest intensywna, wyobraźnia nieograniczona – dzięki temu co chwila pojawiają się nowe, niesamowite i niezwykle oryginalne  gadżety  związane ze światem dziecka. Wszystkie zrobione własnoręcznie – szyte, dziergane, wyszywane z różnych materiałów, które mama Marta zbiera hobbystycznie.

Wystarczy zajrzeć na jej blog, by przekonać się o ilości i jakości tworzonych rzeczy. Na stronie www.marta-mojepasje.blogspot.com wszystkie prace przedstawione są na dobrej jakości zdjęciach. Znajdziemy tu takie twory jak: worki i pojemniki na zabawki, miękkie zabawki, szmaciane lalki z dodatkowymi ubrankami, miękkie maty edukacyjne, kolorowe poduszeczki, torebki na skarby małych dziewczynek, materiałowe notesiki, pościele dla lalek i wiele niepowtarzalnych akcesori dla naszych najmłodszych.

Na szczególną uwagę zasługują tzw. „Quiet books„. Są to materiałowe książeczki pełne kolorowych i bajkowych stron. Każda strona to inna przygoda, gdzie dziecko może coś rozwiązać, coś przypiąć czy dopasować. I tak mamy np. zadanie: ubierz ludka czy przypnij rybki. Na stronie „przyczep płatki” maluch wydobywa z przyszytego woreczka kolorowe płatki, by na stronie obok przyczepić je do łodyżki. Powstaje wtedy piękny kwiatek, które dziecko stworzyło samo.

„Quiet book”  to misterna praca z dbałością o każdy szczegół. Wszystko zrobione jest z materiału, jest miękkie i bezpieczne dla dzieciaków. To książeczki, które uczą trochę liczyć, trochę pisać ale głównie rozwijają wyobraźnię malca poprzez kolor, kształt i dotyk.

Kreatywność mamy Marty obejmuje także sferę dorosłą. Dla nas, kobiet, stworzyła unikatową kolekcję materiałowych bransoletek, kolczyków czy zegarkowej biżuterii.

Wszystkie zabawki i akcesoria oraz kolekcje specjalne dla mam (i nie tylko!), można zamówić na stronie poprzez kontakt mailowy. I co ważne: jest możliwość indywidualnego zamówienia.

[box_info]Jeśli więc, Twoje dziecko namalowało wyjątkowego stworka, to Marta sprawi, stanie się on namacalną maskotką. Jedyną w swoim rodzaju. A dziecko będzie mogło przytulić się do swojego przyjaciela, którego samo stworzyło.Warte każdej ceny.[/box_info]

Magazyn FD poleca: www.marta-mojepasje.blogspot.com

Łóżka dla dzieci

5 KOMENTARZE

  1. Faktycznie piękne rzeczy. Szczerze mówiąc to przywołują mi wspomnienia mojego dzieciństwa. Zawsze z kilku szmatek dało się wyczarować genialne zabawki 🙂

  2. Te wszystkie miękkie zabawki są świetne!
    Wszystkie mamy zapraszamy na zakupy do naszego sklepu – beticco.pl
    Zajmujemy się dystrybucją artykułów dziecięcych. Wysoka jakość produktów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię