Pokój dziecięcy – projekty dla najbardziej wymagających

0
1720

Trudno jest stworzyć funkcjonalny i estetycznie urządzony pokój dziecięcy. Inspiracje można czerpać z Internetu lub pozostawić projekt w rękach fachowców. W tym drugim przypadku masz pewność, że nawet ciasny lub położony na poddaszu pokój zyska na uroku i przydatności.

Spójny wystrój pokoju dziecięcego

Aranżacja pokoju dziecięcego powinna opierać się na starannie dopracowanym projekcie. Gwarantuje to zachowanie spójnej atmosfery wnętrza. Gotowy projekt pokoju dziecięcego pomoże też w racjonalnym zakupie mebli i dodatków. Poznasz optymalne ustawienie mebli, bez mozolnego przestawiania. Bogactwo kolekcji mebli dziecięcych może też zainspirować Cię do zmian. Nie ma znaczenia, czy dopiero planujesz urządzić pokój dziecięcy od podstaw czy też chcesz zacząć remont – profesjonalny projekt na pewno to ułatwi.

Przygotowanie do zamówienia projektu pokoju dziecka

Każdy z rodziców chce dać swojemu maluchowi najpiękniejszy pokój dziecięcy. Inspiracje to jednak nie wszystko. Przed omówieniem projektu przygotuj dokładne wymiary pokoju dla dziecka. Bardzo pomocny jest rysunek pomieszczenia – z zaznaczeniem wymiarów ścian, okien, drzwi, i kominów. Szczególnie uważaj przy mierzeniu okna. Liczy się nie tylko szerokość, ale też wysokość od podłogi i długość okna. Wiele ułatwią także zdjęcia pokoju, jeśli już powstał. Możesz też wysłać zdjęcia wnętrz, które Ci się podobają, np. znalezione w sieci. Dobrze jest również zwymiarować meble, które już znajdują się w pokoju dziecięcym.

Czas przygotowania projektu

By przygotować pokój dziecka w każdym detalu, potrzeba 3 tygodnie na pełen projekt. Po tym czasie warto odwiedzić salon, gdzie wraz z Tobą zostaną wprowadzone ostatnie poprawki. Ustawienie biurka dla dzieci oraz mebli stanowi o wygodzie i funkcjonalności przyszłego pokoju dziecięcego. Urządzając pokój, warto sprawić by dziecko czuło się w nim swojsko – uwzględnić ulubione postaci lub kolory, gdy tylko w grę wchodzą starsze dzieci. Dla malucha będzie to świetna niespodzianka i przytulny zakątek do beztroskiej zabawy.

Dziecięcy pokój – projekt gratis

Pomysły na funkcjonalny pokój dla pociechy zdobędziesz gratis przy zakupach na kwotę minimum 6000 złotych. Jeśli chcesz zamówić projekt przed wybraniem mebli, kosztować Cię to będzie zadatek w wysokości 500 złotych. Później całość zadatku odejmowana jest od wartości zakupów, czyli w każdym przypadku otrzymasz projekt za darmo. Pokój dziecięcy będzie dopasowany do Twoich preferencji i w pełni wyposażony – od razu gotowy na przybycie małego lokatora.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię