Maxi-Cosi Noa – lekka parasolka

2
5786

Maxi-Cosi Noa jest lekki i bardzo łatwy do złożenia wózek. Idealna spacerówka na wyjazdy i wakacyjne przygody. Wygląda oryginalnie, jest kompaktowy, bardzo łatwy do złożenia i po złożeniu, dzięki specjalnemu uchwytowi, można go ciągnąć jak walizkę.

Noa nadaje się dla dzieci od 6 miesięcy do 15 kg, około 3 lat.

Rozkładanie jednym przyciskiem jest łatwe. Zamieszczony na końcu rączki przycisk, wystarczy nacisnąć, popychając jednocześnie do dołu cały wózek. Po kilku razach dochodzi się do wprawy. Po złożeniu wózek zajmuje naprawdę mało miejsca, bez problemu zmieści się w zapakowanym na wakacje bądź zakupami bagażniku.

Bardzo dobre i łatwe w używaniu są hamulce. Prosto się je naciska czy zwalnia i porządnie zatrzymują wózek na miejscu. Blokada przednich kół również jest łatwa, wystarczy wsunąć właściwy przycisk i gotowe.

Dużym plusem tego modelu jest niezwykle sprężyste zawieszenie. Nie trzeba wkładać wiele wysiłku, by go popchnąć. Łatwo się go prowadzi, nawet na nierównym terenie.

No i wysuwana rączka, jak w walizkach, jest ciekawym i przydatnym w podróżach gadżetem.  Kosz na zakupy dość duży, przydatny i dostęp do niego jest łatwy.

Minusem wózka jest rozkładanie pozycji siedzącej tylko w dwóch wariantach.

[box_info]Podsumowując: firma Maxi-Cosi, kojarzona głównie z fotelikami samochodowymi, stworzyła lekki, kompaktowy wózek parasolkę, który wyróżnia się na rynku specjalnym uchwytem do ciągnięcia wózka, jak walizkę. Prosty w obsłudze, fajne wyglądający, niewielki to kolejne zalety. Do tego lekki, zaledwie 7 kilo. Model Noa najlepiej sprawdzi się na wyjazdach i zakupach, choć bardzo dobrze radzi sobie na dłuższych spacerach. Jest sprężysty i dziecko zapewniony ma komfort jazdy. Minus: tylko dwie pozycje odchylenia oparcia.[/box_info]

 Łóżka dla dzieci

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię