„Lego Star Wars: Padawańskie widmo” w TV

0
1204

Niekanoniczny film animowany pt. „Lego Star Wars: Padawańskie widmo” w październiku zadebiutuje w Polsce na DVD. Michael Price („Simpsonowie” ) jest autorem historii, a za animację odpowiada Animal Logic, firma, która zdobyła Oscara za „Tupot małych stóp” .

Dla wszystkich posiadających kanał kablowy Cartoon Network mamy bardzo dobrą wiadomość. W dniach 22 i 23 października będziecie mogli obejrzeć najnowszą produkcję z serii Lego Star Wars, czyli Padawańskie Widmo. Pełną poczucia humoru opowieść o przygodach grupy młodzików w różnych częściach galaktyki. Dodatkowym smaczkiem będzie pełna polska wersja językowa filmu.

Rutynowa wycieczka Akademii Jedi zamienia się w szaloną, ko(s)miczną przygodę w animowanym filmie „LEGO Star Wars: Padawańskie widmo”. Opiekun wycieczki, Mistrz Yoda oprowadza po komnatach Senatu młodych hałaśliwych Jedi, gdy nagle zaczyna odczuwać zakłócenia Mocy. Wezwany na ratunek Republice odkrywa, że jeden z chłopców, Ian ukrył się na pokładzie jego statku, by posmakować prawdziwej przygody! Tymczasem C-3PO i R2-D2 przejmują opiekę nad niesfornymi dzieciakami i odkrywają, że wpakowali się w nie lada kłopoty. Kiedy zły Sith chce siać spustoszenie i szerzyć zniszczenie, tylko Yoda i Droidzi mogą zagwarantować bezpieczeństwo tak, by najmłodsi nie rozpadli się na drobne części.

Lego Star Wars: Padawan Menace (Padawańskie Widmo) zostanie wyemitowane na kanale Cartoon Network Polska w sobotę 22 października o godzinie 18:10 i niedzielę 23 października o godzinie 9:05.

Polsce na DVD 10 – pazdziernika.

ateriały dodatkowe: audio polski 2.0, napisy w języku polskim
krótkometrażówka Poszukiwanie R2-D2 (ok. 5 min.)
krótkometrażówka Wielki łowca (ok. 5 min.)
Gwiezdne Wojny w dwie minuty (Część I): Niech moc będzie z tobą (Najszybsza i najzabawniejsza opowieść Gwiezdnych Wojen Lego jaka w ogóle powstała cz.1)
Gwiezdne Wojny w dwie minuty (Część II): Niech moc będzie z tobą (Najszybsza i najzabawniejsza opowieść Gwiezdnych Wojen Lego jaka w ogóle powstała cz.2)
Wojny Klonów komiks animowany (ok. 12 min.)

Film będzie w oryginalnej ścieżce dźwiękowej z napisami.


Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię