Modne ubrania dla dzieci

1
1077

Każdy rodzic wpływa na swoje dziecko. Nie tylko dba o to, by miało co jeść, by miało szansę na rozwój fizyczny, by nie dotykały malucha poważne choroby. Dba także o to, by dziecko w odpowiedni sposób postrzegało świat. By było tolerancyjne, ciekawe życia, by dobrze rozumiało się z rówieśnikami, chętnie uczyło, żyło aktywnie i odczuwało szczęście. Także rodzice uczą dzieci dobrego smaku, wyczucia stylu i troski o swój wygląd. Kąpiele, czesanie, ale także zakładanie estetycznych ubrań czy otaczanie się przedmiotami trwałymi i dobrze wykonanymi to elementy wychowywania dziecka.

Nauka dobrego stylu

Chociaż wszyscy wiemy, że “nie ocenia się książki po okładce”, to jednak właściwy dobór ubrania jest niezwykle ważny w kontaktach międzyludzkich. Inne szanse na pracę w biurze czy kancelarii ma osoba w stonowanym garniturze, a inne, zwykle znacznie mniejsze ten kandydat, który pojawi się na rozmowie o pracę w podartych spodniach i t-shircie. Nie wypada przychodzić na czyjeś przyjęcie w stroju sportowym, a zadbanie o siebie przed wyjściem na umówioną kawę daje sygnał o szacunku do drugiego człowieka. Tak, to świat dorosłych, ale norm społecznych i zachowań uczymy się od najmłodszych lat. Także gdy chodzi o wyczucie dobrego stylu.

Dziecięce ubrania

Nikt nie ma pretensji do dziecka, które po przyjściu z podwórka jest wybrudzone i ma dziurę w kolanie. Nikt nie powinien krzyczeć na malucha, gdy po zjedzeniu barszczu w szkole, ma czerwone plamy na bluzce. Jednak nawet najmłodsze dziecko warto nauczyć, że są sytuacje, kiedy trzeba wyglądać schludnie, elegancko i modnie. Czasami są to urodziny koleżanki, wyjście klasowe do teatru, albo rodzinne spotkanie wigilijne. Ładnie warto ubrać się także do szkoły lub na wyjście na zakupy.

Elegancko nie znaczy jednak niewygodnie, nieciekawie, niekolorowo. Współczesne stylowe ubrania dla chłopców i dziewczynek to nie wykrochmalone koszule ze sztywnym kołnierzykiem, spodenki w kant i plisowane spódniczki. To ubrania estetyczne, w ślicznych, stonowanych kolorach, z trwałymi nadrukami lub dzianinowymi wzorami. Ciepłe i praktyczne kurtki, idealne na każdą porę roku, które przetrwają spacer w deszczu oraz wielokrotne zjazdy na parkowej ślizgawce lub kilka wywrotek na rowerze.

To spodnie, które nie gniotą się, ale też nie cisną w pasie i nie przecierają się na kolanach.To ciepłe czapki i szaliki, które nie gryzą uszu i szyi. W końcu też sukienki, które pięknie się układają i kręcą w tańcu i idealnie pasujące do nich lakierki czy torebki.

denim_jumpsuit_x
Nasza oferta spodni dla dziewczynki

Funkcjonalność i elegancja w jednym ubraniu

Rodzice mają różne podejście do ubierania dzieci. Jedni wprost przyznają, że zależy im na funkcjonalności i że wybierają taką garderobę, którą bez żalu dzieci mogą zniszczyć. Inni stawiają na modną odzież z wybiegów, pilnując jednocześnie, by maluch jej nie rozciągnął, nie poplamił, nie ubrudził. Tymczasem jedno podejście może połączyć się z drugim.

Bo ubrania mogą być jednocześnie funkcjonalne i trwałe; luksusowe, chociaż dostępne dla każdego. Jak przekonać sceptyków? Wystarczy skierować ich do sklepu bananaz.pl, gdzie wybór konfekcji dla dzieci jest ogromny i w którym idealne ubrania nie tylko do szkoły i na podwórko, ale też na wyjątkowe okoliczności znajdą rodzice chłopców i dziewczynek w wieku szkolnym, przedszkolnym oraz niemowląt.

W jednym sklepie można skompletować zestawy, które później zawsze do siebie pasują, nawet jeśli zakłada je na siebie zaspana “mała księżniczka” lub “książę w złym humorze”. Te ubrania to znakomite połączenie trwałości i funkcjonalności z nauką dobrego stylu i lekcją otaczania się ładnymi przedmiotami.

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię