Park trampolin – doskonała zabawa dla całej rodziny!

0
1711
park trampolin
Szukasz interesującego pomysłu na rodzinnie spędzony czas? Wybierz się z najbliższymi do parku trampolin!

Skakanie na trampolinach to wspaniała rozrywka nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych. Właśnie dlatego dzisiaj coraz większym zainteresowaniem cieszą się trampoliny. Możemy kupić je na własność i ustawić w ogrodzie, ale możemy także wybrać park trampolin, gdzie czekać będzie na nas o wiele więcej przestrzeni do skakania i szereg innych atrakcji.

Dlaczego warto wybrać się do parku trampolin? Ile będziemy musieli zapłacić za wyjście do takiego miejsca? Jaki park trampolin w Warszawie warto wybrać?

 

Park trampolin – atrakcje w skocznym stylu

Nowoczesny park trampolin może być kapitalną propozycją dla każdego, kto chciałby spędzić swój czas w aktywnym stylu. Skakanie to wspaniała zabawa, która pozwala na rozładowanie stresu oraz spalenie zbędnych kalorii.

W parkach trampolin znajdują się specjalne trampoliny o dużej powierzchni, które pozwalają na wykonywanie bezpiecznych skoków nawet na znaczne wysokości, aby podczas skoków wykonywać różne ewolucje. Niezależnie od kondycji oraz umiejętności zabawa na trampolinach na pewno będzie udana!

Dodatkowo, w parkach trampolin na odwiedzających czeka wiele innych atrakcji, na przykład baseny po brzegi wypełnione gąbkami, tory z przeszkodami, ścianki wspinaczkowe, specjalne ścieżki akrobatyczne. Na uwagę zasługują też specjalne gry dla dwóch graczy i większych drużyn, na przykład pograć można w zbijaka albo w popularnego twistera, który wymaga unikania dwóch ruchomych belek.

Wobec tego wizyta w parku trampolin może być doskonałym wyborem dla każdego, w tym między innymi sprawdzi się na randkę, na rodzinne wyjście, a nawet na dziecięce urodziny – wiele parków oferuje możliwość wynajęcia sal do urządzenia przyjęć okolicznościowych.

 

Ile kosztuje wejście do parku trampolin?

Park trampolin wcale nie musi być drogą rozrywką! Wyjście do takiego miejsca kosztuje jeszcze mniej niż bilet do kina, dlatego to propozycja na każdą kieszeń.

Za trampoliny w Warszawie będziemy musieli zapłacić najczęściej od około 20 złotych za jednogodzinne wejście za jedną osobę. Tyle najczęściej trzeba będzie uiścić za zabawę poza weekendami. W weekendy za park trampolin trzeba będzie najczęściej zapłacić więcej. Wtedy wejście na jedną godzinę będzie kosztować od około 25 do 35 złotych za jedną godzinę za osobę.

W parkach trampolin bardzo często można wykupić także specjalne pakiety na kilka wejść. To dobra propozycja dla osób, którym skakani przypadło do gustu. Wybrane parki proponują także kursy skakania, podczas których można poćwiczyć swoje umiejętności pod okiem trenerów.

Do parku trampolin będziemy potrzebowali również specjalnych skarpetek antypoślizgowych. Możemy kupić je także na miejscu, w parku. Warto mieć je przy sobie, gdy będziemy chcieli kolejny raz odwiedzić trampoliny.

Airo Active Park – nowoczesny park trampolin w Warszawie!

Szukasz dobrej zabawy w stolicy? Wybierz park trampolin w Warszawie Airo Active Park i baw się bez ograniczeń!

Park trampolin Airo Active Park to ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni do skakania dla każdego – niezależnie od kondycji i umiejętności. Dodatkowo, na miejscu czeka także wiele innych atrakcji, w tym baseny z gąbkami, ścieżki akrobatyczne, wall run, ścianka boulderowa, tory ninja, ścianki wspinaczkowe, twister czy battle beam – walka gladiatorów.

Park trampolin Airo Active Park zaprasza także na zajęcia sportowe dla dzieci wśród których można znaleźć akrobatykę sportową, parkour oraz tricking.

Ceny w parku trampolin Airo Active Park rozpoczynają się już od 20 złotych za jedną godzinę – tyle zapłacimy za wstęp od poniedziałku do czwartku. Godzina skoków od poniedziałku do piątku to 33 złotych. Można także zakupić bilet przez internet i zapłacić za niego 28 złotych. Dzieci do lat 7 wchodzą z opiekunem na jeden bilet. Strefa trampolin przeznaczona jest dla dzieci od 4. roku życia.

W ofercie można znaleźć także karnety na 5 oraz 10 wejść oraz zajęcia indywidualne z trenerem dla tych, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności pod okiem profesjonalisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię