Trwa V edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone

0
653

ZnakJakosciKidZone2016-color-copy-roundTrwa V edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone! Zgłoszenia firm do 20 grudnia 2016, Gala Finałowa- styczeń 2017, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. www.kidzone.com.pl/znak-jakosci/

Znak Jakości KidZone to największy w Polsce projekt parentingo-biznesowy z udziałem liderów rynku.Wyróżniania i skutecznie promujenajlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do dzieci.

Udział w projekcie wiąże się z możliwością uzyskania przez firmę prestiżowego wyróżnienia (Znak Jakości KidZone) ogólnopolską kampanią promocyjną dla Laureata oraz wieloma korzyściami wizerunkowymi.

Ambasadorami projektu są znani i lubiani Rodzice: kompozytor Piotr Rubik, prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna, psycholog Maria Rotkiel, modelka Kamila Szczawińska, bloger Michał Będźmirowski (Modny Tata)

Podsumowaniem każdej edycji projektu jest uroczysta Gala Finałowa z udziałem Laureatów projektu, przedstawicieli biznesu, show-biznesu oraz licznych mediów.

Znak Jakości KidZone niesie za sobą szereg korzyści wizerunkowych oraz wymiernych działań promocyjnych i reklamowych realizowanych na rzecz Laureatów. Ogólnopolska promocja firmy i dotarcie do milionów rodziców to jeden z powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie.

Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia dla wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.

Znak Jakości KidZonepozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości.

Znak Jakości KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, daje firmie szereg korzyści wizerunkowych i miejsce w elitarnym gronie liderów rynku.  Oznacza możliwość dotarcia do najbardziej wymagających Klientów, stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firmy , podnosi prestiż i potwierdza wiarygodność. Znak Jakości KidZone buduje zaufanie i wzmacnia markę, utrwala pozytywny wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie i jest wskazówką dla wszystkich Rodziców.

Szczegółowe informacje na temat projektu, regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie Organizatora www.kidzone.com.pl

Zapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię