Restauracje przyjazne dzieciom: Oranżeria w Lublinie

0
657

Znalezienie lokalu, do którego można bez stresu udać się z dzieckiem, to nie lada wyzwanie dla rodziców. Na ich życzenia odpowiada lubelska restauracja Oranżeria.

Rodzina w komplecie

Ile razy wybraliście się całą rodziną do restauracji, która miała być przyjazna dzieciom, a okazała się być zwyczajnym lokalem, zupełnie niedostosowanym do wymagań tych najmłodszych? Zapewne wiele razy, ponieważ dla większości miejsc komunikat o byciu „otwartym” na potrzeby rodziców i dzieci jest jedynie chwytem marketingowym, który zagwarantuje im zajęte stoliki w niedzielne przedpołudnie. Zupełnie inaczej jest z restauracją Oranżeria, której właściciele postarali się o zapewnienie jak największego komfortu zarówno tym najmłodszym, jak i ich rodzicom.

Nagrody i wyróżnienia

Co wyróżnia Oranżerię na tle innych tego typu restauracji? Przede wszystkim pełen profesjonalizm, który został doceniony wielokrotnie przez znawców branży. W roku 2013 uzyskała ona Certyfikat „Miejsce Przyjazne Rodzicom i Dzieciom” z rąk samego Prezydenta Miasta Lublin. Portal OkiemMamy przyznał lokalowi Certyfikat „Miejsce Przyjazne Rodzinie z Dziećmi”, a Program „Rodzina Trzy Plus” Certyfikat Partnera.

Co dla najmłodszych?

Restauracja oferuje najmłodszym kącik malucha, w którym znajdują się pluszaki, gry i układanki. Ponadto, w każdą niedzielę organizowane są animacje dla dzieci. Zwykle odbywają się one w godzinach 12.30-17.00, a więc w czasie obiadowym. Program przygotowany jest przez wykwalifikowaną animatorkę, która prowadzi różnego rodzaju gry, zabawy i zajęcia rozwijające malucha. Dodatkowo, w restauracji istnieje oddzielne pomieszczenie przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach, którzy mogą w nim przebrać, przewinąć lub nakarmić swoją pociechę.

Specjały kuchni polskiej i europejskiej

Kucharz restauracji dba, aby posiłki były smaczne nie tylko dla rodziców, ale również dla ich dzieci, dla których przygotowane jest specjalne menu podane w dziecięcych naczyniach. Dzięki temu każdy gość Oranżerii może czuć się tam dobrze – niezależnie od tego, w jakim jest wieku.

restauracja-dla-dzieci-oranzeria (3)

restauracja-dla-dzieci-oranzeria (1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swojeimię