Dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru wózka Cybex dla swojego dziecka

0
196
Noworodek, niemowlak i małe dziecko potrzebuje dobrego wózka, co znacznie zwiększa komfort spacerów i mobilność dziecka. Najpierw bezpiecznej i wygodnej gondoli, a potem niezawodnej spacerówki. Poznaj linię wózków cybex i zapewnij sobie i swojemu dziecku wysoki komfort.

Wózek cybex z napędem elektrycznym? Czemu nie

Wózek wielofunkcyjny cybex to propozycja dla rodziców, którzy zwracają uwagę na innowacje, wygodę i design. Cybex e-Priam 4w1 to innowacja, jakiej jeszcze nie było na rynku wózków. Posiada on napęd elektryczny, który w oczywisty sposób ułatwia długie spacery, wjeżdżanie pod górkę czy jeżdżenie po trudnym terenie. Rosnące dziecko jest coraz cięższe i pchanie go w wózku pod górkę może z czasem stać się coraz większym wyzwaniem. Dlatego cybex wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rodziców, wprowadzając tą nowinkę technologiczną w postaci napędu elektrycznego. Elektryczne wspomaganie to nowość, która pomoże rodzicom w codziennych spacerach. Od tej pory nie musisz już martwić się o spacery w trudnych warunkach, tylko śmiało wędrować ze swoim maluchem.

Co jeszcze musisz wiedzieć o wózkach cybex

Oprócz napędu elektrycznego, cybex zapewnia dużo funkcjonalności w swoich wózkach. Przede wszystkim gondola jest przytulna i komfortowa, chroni dziecko przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a szczególnie przed upałem i deszczem. Okienka wentylacyjne i regulowana budka wentylacyjna pomogą obserwować dziecko i dostosować stopień zasłonięcia do ilości słońca. Wózek wielofunkcyjny cybex to nie tylko możliwość odpięcia gondoli i zamontowania części spacerowej, ale i wygodny fotelik samochodowy i nosidełku, który obraca się o 180 i 360 stopni. Dzięki tak wygodnym ustawieniom, można bez problemu umieścić dziecko w foteliku w aucie, a potem skierować fotelik w wymaganym kierunku. Warto wspomnieć o bogatej kolorystyce i bardzo nowoczesnym designie. Na przykład cybex gold to wózek ze złotymi elementami, który sprawi, że będziesz najmodniejszym rodzicem w mieście. Zobacz wózki cybex na vexpi.pl i znajdź coś dla siebie.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię