Fotele i pufy relaksacyjne

1
1412

  

MEBEL24.pl

          Świat dziecka jest kolorowy, radosny, pełen kształtów i dźwięków. Dostosowując się do tej myśli, firma mebel24.pl stworzyła niezwykłą kolekcję foteli relaksacyjnych, które idealnie pasują do każdego pokoju dziecięcego, i nie tylko.

Worki sako, szyte już od 2009 roku, to miękkie, nie posiadające żadnych twardych elementów pufy dla dzieci , fotele, kostki i sofy. Wykonane z największą precyzją i dbałością o detale będą nam służyć przez długie lata. Co ważne, do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości ekoskórę, wytrzymałą i przyjemną  w dotyku. Także mocne przeszycia dają nam gwarancję wytrzymałości i zachowania pierwotnego kształtu.

Lecz, co najbardziej wyróżnia produkty marki FUNNY ? Właściwości relaksacyjne każdej pufy, poduchy czy fotela. Odpowiednią sprężystość i dopasowanie się do kształtu ciała, zapewnia nam oryginalne wypełnienie dziewiczym granulatem styropianowym. Specjalnie przygotowany posiada odpowiednią gęstość, wytrzymałość i sprężystość. Zaletą  jest także to, iż uniwersalny wygląd puf, może doskonale komponować się  w nowoczesnym salonie, pokoju młodzieżowym a także udekorować pokój dla dla dziecka.

W ten sposób fotele oferowane przez mebel24.pl zapewniają właściwości relaksacyjne, a nawet lecznicze. Miliony sprężystych kuleczek wypełniają każdą wolną przestrzeń, gdy usadawiamy się wygodnie oraz współpracują, by dostosować się perfekcyjnie do naszego kształtu. I dodatkową zaletą jest pełne odizolowanie od zimnej podłogi !

Różnokolorowe pufy o geometrycznych kształtach będą zdrowym wyposażeniem pokoju dziecka, dając mu szansę na relaks, jak i zabawę. Jako miękkie okrągłe czy kwadratowe klocki, pufy FUNNY rozwijają wyobraźnię dziecka, gdy z wypiekami na twarzy będzie budować wesołe i bezpieczne konstrukcje.

Worki sako to także oferta dla przyszłych matek. Miękkie i przynoszące ulgę dla kręgosłupa, przyniosą uczucie relaksu i odpoczynku. A gdy już maluszek pojawi się na świecie, karmienie go w najwygodniejszej pozycji zapewni tylko fotel z oryginalnym wypełnieniem styropianowym. Warto wspomnieć, że wszystkie produkty są łatwe w utrzymaniu czystości, co ważne gdy korzystają z nich szczególnie dzieci.

Firma mebel24.pl oferuje przeróżne kształty i wzory foteli, puf i poduszek. Klient sam wybiera kolor, odpowiadający własnym wymaganiom. Przystępne ceny sprawiają, że jest atrakcyjny i dostępny dla każdego z nas.

Jeśli więc zależ ci na wygodzie, jakości, nieustającym relaksie, jak i zdrowym wypoczynku – zajrzyj na stronę producenta, gdzie szeroki wachlarz relaksacyjnych foteli  oraz zapewni Ci możliwość właściwego wyboru.

 

 

Worki sako

 

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię