Jaką ładowarkę do iPhone wybrać?

0
1519
Zakup iPhone’a to droga, ale za to dobra inwestycja. Tym bardziej gdy szukasz świetnego sprzętu, który posłuży Ci na lata. Jeśli już kupiłeś smartfon, konieczne będzie dokupienie ładowarki, której niestety nie znajdziesz w zestawie. Jaką ładowarkę do iPhone wybrać?

Jaką ładowarkę do iPhone kupić? – Nasze top

Jakiś czas temu firma Apple wprowadziła zmianę. Otóż najnowsze modele iPhone’ów sprzedawane są bez ładowarki sieciowej. W pudełku znajdziesz telefon oraz kabel USB-C Lightning, a więc samemu musisz zaopatrzyć się w zasilacz. Czasami zdarza się, że zgubisz ładowarkę, zostawisz ją gdzieś i potrzebna jest nowa. Jaką ładowarkę do iPhone wybrać? Wybór zależy przede wszystkim od tego, jaki masz model iPhone’a. Im starszy model, tym moc może być mniejsza. Ponadto, iPhone 8 oraz nowsze modele możesz ładować w trybie Apple Fast Charge, zapewniającym uzupełnienie energii nawet do 50% w ciągu 30 minut, a to z kolegi wymaga odpowiedniej mocy. Natomiast poprzednie modele nie otrzymały takiej funkcji, a więc wystarczy im spokojnie ładowarka o mocy maksymalnej 10 W. Jeśli masz problem z wyborem konkretnego zasilacza, przestawiamy kilka propozycji, których zakup warto rozważyć.

Zasilacz Apple USB-C o mocy 20 W

Podstawowym wyborem jest oryginalny zasilacz USB Typu C od Apple, dedykowany wszystkim telefonom z logo nadgryzionego jabłuszka, które trafiły do sprzedaży bez zasilacza w zestawie. To niewielkich rozmiarów ładowarka ze złączem USB typu C o maksymalnej mocy 20 W. Zasilacz uzupełni energię w telefonie do połowy w ciągu około 30 minut.  Brzmi świetnie, prawda? Apple USB-C posiada zgodność ze standardem Powe Delivery, dzięki czemu naładujesz nią również smartfony z systemem Android.

Producent oznajmił, że zasilacz wykonano z biodegradowalnych materiałów, jest łatwy w recyklingu, co z pewnością jest dobrą wiadomością dla osób, dbających o środowisko o planetę.

Ładowarka Apple MagSafe

Ładowarka MagSafe od Apple to bardzo wygodne rozwiązanie. W prosty sposób założysz ją i zdejmiesz z tylu urządzenia. MagSafe umożliwia ładowanie bezprzewodowe o pełnej mocy 15 W. To aż dwa razy więcej niż oferują inne bezprzewodowe ładowarki Qi na rynku.

Ładowarka Apple MagSafe Duo

Masz nie tylko iPhone’a, ale również i Apple Watch? W takim razie zastanów się nad ładowarką Apple MagSafe Duo. To podwójna ładowarka, dzięki której jednocześnie uzupełnisz energię w telefonie i w inteligentnym zegarku. Co więcej, MagSafe naładuje również słuchawki AirPods z etui wspierającym ładowanie bezprzewodowe.

Aby rozpocząć ładowanie, wystarczy, że umieścisz urządzenia na podkładce. Ładowarka jest kompaktowych rozmiarów, więc możesz ją zabrać wszędzie.

Ładowarka indukcyjna

Dla miłośników innowacyjnych rozwiązań polecamy ładowarki indukcyjne, których obsługa jest banalna. Wystarczy, że położysz smartfon na podkładce i zdejmiesz, gdy tylko telefon będzie Ci potrzebny. Co więcej, baza indukcyjna chroni Twój sprzęt w trakcie ładowania przed przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem oraz przetężeniem.

Ładowarka samochodowa

Jeśli masz samochód i często podróżujesz, koniecznie zainwestuj w ładowarkę samochodową. Nie tylko uzupełni energię w smartfonie, ale w razie potrzeby naładujesz nią MacBooka.

Więcej na ten temat znajdziesz na https://idream.pl/iphone/ladowarki-bezprzewodowe.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię