Kreatywny Konkurs Poki dla Blogerów

1
406

Strona z darmowymi grami o nazwie Poki zorganizowała konkurs dla wszystkich blogerów z fantastycznymi nagrodami do wygrania.

Do konkursu zaproszeni są wszyscy blogerzy, którzy mają w zasięgu swojej ręki dziecko. Nie musi to być jednak ich dziecko, ale pociecha brata, siostry bądź sąsiada. Ideą konkursu jest wykonanie bohaterami Poki w bardzo kreatywny sposób. Zasady są bardzo proste. Odwiedzasz stronę Poki, wybierasz ulubioną grę i przygotowujesz w oryginalny sposób jedzenie bohatera, jego portret, pozę czy ubranie. Po wykonaniu pracy autorzy blogów poproszeni są o napisanie kilku słów o swojej pracy w blogowym poście z dołączonymi dwoma linkami:

    • jeden do strony głównej portalu Poki
    • drugi do kategorii gry z której pochodzi wybrany bohater, czyli na przykład: Gry friv (jeżeli bohater pochodzi z kategorii Gry Friv).

Konkursowe prace można zgłaszać w trzech kategoriach:

  1. PLASTYKA – stworzone przy użyciu kredek, farb, plasteliny, ciastoliny, wycinanki, wyklejanki itp.
  2. KULINARIA – wszelkie potrawy stworzone z myślą o wybranym bohaterze.
  3. MODA – stylizacje, projekty ubrań itp. które Waszym zdaniem pasowałyby do Poki bohatera na adres agness@gamesysmedia.com, w tytule wpisując: “Praca konkursowa Poki.

Wszystkie informacje i warunki konkursu dostępne są w podanych poniżej linkach:

Kreatywny Konkurs Poki : http://mamao.pl/kreatywny-konkurs-poki

Warunki Konkursu Poki : http://mamao.pl/regulamin-kreatywnego-konkursu-poki

APPLE-MacBook-Air-11-MJVM2N-A

Mamy nadzieję, że konkurs ten będzie dla Was motywacją do świetnej zabawy z najmłodszymi oraz przy okazji szansą na zdobycie fantastycznych nagród! Konkurs trwa do 15.07.2015. Wszystkim życzymy twórczych pomysłów i przede wszystkim udanej zabawy!

1 KOMENTARZ

  1. Ja kiedyś brałam udział w podobnym konkursie, z tym że wtedy trzeba było pokolorować daną postać z bajki. Ja wybrałam.. pszczółkę mają jak tutaj (http://www.ubieranki.eu/kolorowanki/512/pszczolka-maja-_29.html) i zajęłam trzecie miejsce! Dlatego taka fajna według mnie jest inicjatywa takich i podobnych konkursów 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swojeimię