Mama ma wsparcie

0
677

Ciąża to czas szczególny. Warto więc zrobić wszystko, aby uczynić go jak najlepszym. Dobrym pomysłem jest sięganie po produkty i rozwiązania, które wspierają przyszłą mamę w trudniejszych momentach. Czas ciąży, choć piękny i magiczny, nie jest bowiem pozbawiony przyziemnych problemów i dolegliwości. Opuchnięte nogi czy bolące plecy są tego dowodem.

Wsparcie potrzebne od zaraz

W czasie ciąży w ciele przyszłej mamy zachodzi wiele zmian. Powiększający się brzuszek to ogrom radości i pozytywnych emocji. Ale nie tylko. Powszechnie wiadomo, że czas oczekiwania na dziecko obfituje w różne przypadłości, powodując występowanie mniejszego lub większego dyskomfortu. Rosnący brzuszek, dodatkowe kilogramy, zmiana środka ciężkości, tak charakterystyczne dla czasu oczekiwania na narodziny dziecka, mogą powodować przykre uciążliwości, m.in. silne bóle pleców. Rozwiązaniem problemu bolącego kręgosłupa mogą być specjalne kojce dla przyszłych mam, np. poduszki dla ciężarnych Super Mami. Poduszki zapewniają odpowiednie wsparcie głowy i pleców ciężarnej, odciążają stawy biodrowe, gwarantują prawidłowe ułożenie kręgosłupa w pozycji leżącej. To pozwala zredukować przykre dolegliwości bólowe i zapobiega powstawaniu nowych przypadłości. Trzeba jednak pamiętać o jednym- aby poduszka rzeczywiście się sprawdziła, odpowiednio wspierała głowę i kręgosłup ciężarnej, powinna być dobrze dopasowana. Wzrost przyszłej mamy czy zaawansowanie ciąży ma ogromne znaczenie. Dlatego warto korzystać z bogatej oferty kojców Super Mami i możliwości wyboru spośród wielu wzorów, kolorów i kształtów. Poduszki dla ciężarnych marki Super Mami występują m.in. w kształcie litery C, U, I czy cyfry 7. Każda mama znajdzie więc to, co odpowiada jej najbardziej.

W ciąży i po ciąży

Poduszki dla kobiet w ciąży marki Super Mami zostały stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach kobiet w ciąży. Szeroki wybór kształtów, wzorów i kolorów, najwyższa jakość wykonania, dobrej jakości, certyfikowane materiały sprawiają, że mama ma z nich korzyść i w czasie ciąży, i po ciąży- gdy uczy się przystawiania maleństwa do piersi. Poduchy dla przyszłych mam zapewniają komfort karmienia i mamie, i dziecku. Sprawdzają się niezależnie od tego, czy mama chce karmić w pozycji siedzącej czy w pozycji leżącej. Warte uwagi są tym bardziej, że zachwycają jakością wykonania czy zastosowanymi materiałami. Te polskie, certyfikowane produkty dla mamy i maluszka są idealne dla wrażliwej, skłonnej do podrażnień, delikatnej skóry noworodka. Są też prawdziwym wsparciem dla kobiet debiutujących w roli mamy.

Więcej informacji o poduszce dla przyszłej mamy marki Super Mami znajduje się na www.supermami.pl

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię