Opieka nad niemowlakiem

0
1116

Opieka nad niemowlakiem to najpiękniejsza, najbardziej wdzięczna i jednocześnie najtrudniejsza praca na świecie. Świadomość odpowiedzialności, jaką na siebie wzięliśmy, potrafi w równym stopniu zmotywować, co zniechęcić. Co robić, gdy codzienność przytłacza, a rzeczywistość odbiega od wyobrażeń? Czy opieka nad niemowlakiem bez łez i stresu w ogóle jest możliwa? I jak sobie radzić w trudnych momentach?

Antidotum na problemy

Współczesne młode mamy nie mają lekko. Łączenie opieki nad dzieckiem z pracą zawodową i dbaniem o dom wymaga nie lada umiejętności organizacyjnych. Próbujemy być samodzielne, samowystarczalne, nowoczesne, perfekcyjne. Tymczasem warto dać sobie pomóc, posłuchać rad mamy czy babci, poprosić o pomoc. Zwłaszcza w pierwszych tygodniach po narodzinach dziecka, gdy świeżo upieczona mama sama próbuje dojść do siebie po trudach porodu, a maluszek ma trudności z odnalezieniem się w nowej dla siebie rzeczywistości. Okazuje się bowiem, że stare, babcine metody potrafią zdziałać cuda. Płaczliwego, krzyczącego, rozdrażnionego maluszka można szybko uspokoić, sięgając po znaną od lat metodę spowijania. Dzięki nowoczesnemu, bardzo funkcjonalnemu, uszytemu z najwyższej jakości bawełny otulaczkowi Mum 2 Mum maluch w mig poczuje  się jak w brzuchu mamy- pewniej, spokojniej, bezpieczniej. Szczelne otulanie maluszka stwarza namiastkę warunków znanych mu z życia płodowego i poprzez to staje się najbardziej skutecznym antidotum na najczęstsze  problemy niemowlęcia, np. bezsenność, płaczliwość i kolkę.

otulaczek

 Im prościej, tym lepiej

Świeżo upieczeni rodzice, podobnie jak noworodek, potrzebują czasu, by odnaleźć się w nowej dla siebie rzeczywistości. Debiut w roli mamy i taty wcale nie jest łatwy. Warto więc otaczać się nowoczesnymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami, np. takimi jak otulaczek Mum 2 Mum. Produkt został zaprojektowany z najwyższą starannością, z myślą o wymaganiach noworodków i w trosce o ułatwienie życia młodym rodzicom. Specjalny kształt otulacza umożliwia szybkie i proste otulenie dziecka i zapewnienie mu ciepła, komfortu i bezpieczeństwa. Wystarczy go rozłożyć na twardym i bezpiecznym podłożu, ułożyć na nim pociechę, wewnętrzne skrzydełka otulić wokół rączek niemowlęcia, zapiąć zamek i gotowe.

 Więcej informacji o otulaczku Mum 2 Mum rodzice znajdą na stronie sklepu www.sklep.mavero.pl

 Otulaczek Mum 2 Mum – 105,00 pln  www.sklep.mavero.pl

Otulaczek Mum to Mum-1

Otulaczek Mum to Mum-2

 

 
Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię