Babyzen YOYO – najbardziej kompaktowy wózek

0
3536
Babyzen yoyo
Babyzen yoyo

YOYO to wózek, który można zabrać na pokład samolotu ponieważ zgodnie z wytycznymi IATA spełnia wymiary bagażu podręcznego (56x46x25). Zatem ten model polubią wszyscy rodzice, którzy często podróżują. Zresztą, nie tylko w schowku samolotu, ale też pod siedziskiem w pociągu czy najmniejszym bagażniku samochodu zmieści się nasza spacerówka po złożeniu. Mamy, więc wózek idealny dla podróżujących.

Wózek jest bardzo lekki ale stabilny na drodze. Idealnie nadaje się do poruszania się po mieście oraz gdy jesteśmy posiadaczami małego mieszkania. Po złożeniu wydaje się być maleńką spacerówką, w której to zapewne nasze dziecko się nie zmieści. Nic bardziej mylnego! Rozłożony jest wąski, jednak dziecko mieści się w nim spędzając czas całkiem wygodnie i bezpiecznie. Prowadzi się go łatwo, jest niezwykle zwrotny i składanie go również nie wymaga większego wysiłku – wystarczy do tego jedna ręka i jedne ruch!!

Ważący zaledwie 5, 8 kg Babyzen YOYO jest lekki do przenoszenia!!

Minusem tego modelu jest jednak ta lekkość. Na wertepach można utknąć. Za małe rozmiary wózka trzeba też zapłacić – głębokość siedziska jest mniejsza, trzeba więc uważać na pochyłościach terenu i nie zapominać zapinać dziecka pasami. Kosz pod wózkiem, do którego dostęp mamy łatwy, jest byt mały, na większych zakupach nie przyda się raczej. No i cena za tak niewielki wózek tez trochę odstrasza. Cena 1490 PLN.

[box_info]Podsumowując: wózek idealny na podróże: zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu i jest lekki do przenoszenia. Jako jeden z niewielu spełnia wymiary bagażu podróżnego. To nie jest wózek na długie spacery po lesie, na to jest za lekki, ale jeśli wyruszacie na wakacyjne przygody będzie on niezastąpiony.[/box_info]

 

 

 

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię