Minimuza

0
841

Nowa era dziecięcego przemysłu muzycznego w Polsce

Po tym jak dotarła do Polski rewolucja bycia „eko”, nadszedł przełom w pojmowaniu muzycznej świadomości najmłodszych. Rodzice nie zadowalają się już łatwodostępnym, plastikowym popem, ale szukają dla swoich dzieci ciekawej alternatywy. Muzyka musi uczyć i aktywizować psychoruchowo. Do niedawna były to jedynie pobożne życzenia rodziców, którzy bezskutecznie szukali wartościowych propozycji muzycznych dla swoich pociech. Dzisiaj, w odpowiedzi na ich potrzeby i wymagania, przedstawiamy pierwszą w Polsce wytwórnię muzyczną dla dzieci: Minimuza – Muzyczny Świat Dziecka.

Celem wydawnictwa Minimuza, należącego do 4BNB, jest tworzenie muzyki, która wspiera prawidłowy rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka w wieku od 0 do 7 lat. Bogata oferta płytowa Minimuzy to świeże i nowatorskie spojrzenie na dziecięcą branżę muzyczną. Rodzic świadomy i stawiający na wszechstronny rozwój swojego dziecka, znajdzie tutaj wiele interesujących pozycji.

Płyty wydawane przez Minimuzę współtworzą wybitni pedagodzy, terapeuci i muzycy. Są to specjaliści, którzy wiedzą jak ogromny wpływ na rozwój dziecka ma muzyka. Mając świadomość tego, że dziecięcą inteligencję, wrażliwość czy nawet zdolności językowe można stymulować poprzez słuchanie muzyki, albumy Minimuzy uczą i bawią jednocześnie.

Kupując płyty Minimuzy, rodzice zyskują doskonałe narzędzia do tego, aby efektywnie i przyjemnie spędzić czas z dzieckiem. Maluchy słuchając muzyki bawią się lub wyciszają, w zależności od wybranego albumu. Każda płyta jest nagrywana profesjonalnie, a szatę graficzną tworzą najlepsi artyści plastycy. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom dzieci, które są dla Minimuzy najważniejsze.

Podczas IX Edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, album Jazzowanki otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii muzyka, a płyta preNatalka została wyróżniona.

Już niebawem premiera dwóch nowych pozycji Minimuzy:

TuliBabcia TuliDziadek: zbiór eko-kołysanek zaśpiewanych przez autentycznych dziadków i babcie dla swoich wnuków. Nastrój spokoju, bezpieczeństwa i dobre emocje gwarantowane.

Dzieci Lubią Jazz: muzyka dziecięca w oryginalnych aranżacjach z pewnością oczarują najmłodszą publiczność. Jazzowe brzmienie i harmonia dopełniają całości. Płyta udowania, że jazz nie musi być nudny i trudny.

Zapraszamy do odkrycia Muzycznego Świata Dziecka na minimuza.pl

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię