Domek na drzewie

1
1779

Taki domek na drzewie kojarzy nam się głównie z dzieciństwem. Prawie każdy z nas chciał go mieć. Nie ważne, jaki: duży, mały, idealnie zmontowany czy tylko parę krzywo zbitych desek. Ważne było, że miał to być NASZ domek. Rodzicom wstęp wzbroniony!

Domek na drzewie to przygoda, zabawa, miejsce spotkań, wspólne bujanie w obłokach i czas spędzony głównie na rozwijaniu dziecięcej wyobraźni.,

Bo taki domek, tylko dla nich, stwarza tysiące możliwości różnych zabaw. Może być: „dorosłym domem” do zabawy w rodzinę, statkiem pirackim, rakietą startującą w kosmos, zamkiem rycerskim, domkiem dla lalek, komnata księżniczki, bazą na księżycu czy pracownią krawiecką najnowszej kolekcji ubrań dla lalek. A dla trochę starszych dzieci to azyl bezpieczeństwa, miejsce wyciszenia i samotnego przemyślenia dziwnych zachowań rodziców!

Jeśli więc macie możliwość, czyli własny dom z podwórkiem i przede wszystkim – drzewo, to zbudujcie domek swoim dzieciom.

Poniżej galeria, w której znajdziemy również przykłady domków na drzewie, do których nie potrzebne nam wcale drzewo! A także wersje dla rodziców.

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo fajne zdjęcia, aż przypominają się czasy dzieciństwa. Mnóstwo frajdy może dla dzieci dać taki domek ..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię