Nowy film Lego w lutym 2014

2
608

Już w lutym 2014 roku najnowszy film Lego będą mogli obejrzeć wszyscy fani –  najmłodsi oraz starsi. Historia o zwyczajnym kolesiu Emmecie, który przypadkowo został pomylony z najbardziej niezwykłą osobą, która jako jedyna może ocalić świat.Wyrusza on w misję pełną przygód, towarzyszą mu nieznani kompani, a celem jest powstrzymanie złego charakteru. Co z tego wynika? Szereg śmiesznych i komicznych scen, w których Emmet musi sobie radzić, nie posiadając żadnych umiejętności superbohatera.

Jak dotąd wszystkie produkcje Lego cieszyły się ogromnym powodzeniem. Zapewne i ten film nie będzie odstawał od poprzednich. Czeka nas świetna zabawa, i to nie tylko podczas oglądania. W ślad za filmem dostępne będą nowe zestawy konstrukcyjne związane z tematyką filmu. Dodatkowa seria nowych minifigurek Lego. Oczywiści gra przygodowa stworzona na podstawie filmu, przeznaczona na wszystkie najważniejsze konsole i platformy przenośne.

Cała masa produktów, jak: torby, plecaki, odzież, breloczki, długopisy, notesy i inne.

Czekajmy więc cierpliwie do lutego!

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film

 

 

 

 

2 KOMENTARZE

  1. Film rewelka. Bardzo śmieszny, dorośli i dzieci uśmieją sie po równo. Idealna bajka na spędzenie wspólnego popołudnia z dziećmi. Polecam gorąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię