Pokój nastolatków

1
1182

Jak urządzić pokój nastolatków? Jakie dobrać kolory, meble i dodatki? Jako rodzice pamiętajmy o jednym: to nie są już małe dzieci, które przyjmą każdą naszą decyzje i propozycje bez słowa. Nastolatkowie mają swoje zdanie o które będą walczyć do końca. Ogromne parcie na indywidualizm wpływa na wszystkie dziedziny życia. To czas, gdzie wasze nastoletnie już dziecko będzie większość czasu spędzało w swoim pokoju i to najlepiej przy zamkniętych drzwiach. Tak więc, wystrój pokoju uzgodnijcie z córką czy synem, by potem nie słuchać pretensji i nie oglądać obrażonej miny nastolatka każdego ranka przy śniadaniu.

Jeśli chce czarne ściany – idźmy na kompromis i umalujmy jedną ścianę na ciemno. Np. farbą czarną tablicową, po której można malować kredą. Ma ochotę na plakaty – niech przesłonią całą ścianę, to przecież ich pokój. Nietypowe łóżko, jeśli was na to stać, proszę bardzo. Bo gdy stworzymy nastolatkom pokój w ich stylu, to będziemy mieć gwarancję, że chętnie do niego wrócą, zamiast szlajać się nie wiadomo gdzie. Poniżej kilka propozycji, niestety część mebli to produkcje zagraniczne, nie dostępne w Polsce.

1 KOMENTARZ

  1. Chcesz, zeby urzadzany przez ciebie pok j spodobal sie nastolatkowi? Zobacz ciekawe pomysly na pokoje dla nastolatk w. Prezentujemy modne wnetrza, kt re przypadna do gustu chlopcom i dziewczetom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię