Pomysł na prezent – BARBIE

0
2249

BARBIE BLAIR – top-toys

Suknia balowa po przekręceniu ukrytego pokrętła zmienia się w mniej zobowiązującą spódnicę, a w zestawie znajduje się także elegancki strój akademicki.Cena 95 złotych.

 

BARBIE GWIAZDA FILMOWA – top –toys

Jak każda gwiazda, która musi pokazać się na czerwonym dywanie, Barbie ma piękną suknię i bogatą biżuterię. Jak widać w zestawie znajduje się statuetka Oskara i barierka, która chroni naszą gwiazdę przed natarczywymi fanami.Cena 54 złote.

 

 

BARBIE KUCHARKA – top toys

Barbie dla małych miłośniczek kuchni i gotowania. Ubrana w odpowiedni strój, czepek na włosy. W zestawie przydatne akcesoria.Cena 54 złote.

 

BARBIE PARYŻANKA – studio zabawek

Barbie jako Modna Paryżanka to bohaterka nowego filmu „Barbie w świecie mody”. Po naciśnięciu guzika magiczny gorset Barbie pulsuje w rytm muzyki  z filmu. Sukienka Barbie przemienia się w bajeczny sposób: wystarczy zsunąć górną część sukni i przekręcić spódnicę, aby wyczarować wieczorową kreację.Cena 115 złotych.

 

BARBIE WETERYNARZ – studio zabawek

Śliczna pani weterynarz, która zaopiekuje się pluszowymi zabawkami naszego malucha.Cena 49 złotych.

 

BARBIE KSIĘŻNICZKA WRÓZKA – ezabawkowo

Za naciśnięciem guzika, lśniąca suknia księżniczki Barbie zamienia się w trzepoczące skrzydła wróżki!Cena 90 złotych.

BARBIE NA NARTACH – 3kropki

Barbie w wersji sportowej szusuje na nartach po górskich zboczach. Ma narty, kijki, buty narciarskie i ciepłu, ale wciąż modny strój.Cena 49 złotych.

 

BARBIE SYRENKA – 3kropki

Barbie jako prawdziwa syrenka. Potrafi nurkować w zimnej wodzie – jej włosy zmieniają wtedy kolor, a na brzuchu pojawia się tatuaż.Cena około 80 złotych.

 

BARBIE ARCHITEKT – 3kropki

Tym razem Barbie w odsłonie pani architekt. Maluch może razem z nią projektować domy. W zestawie tuba na projekty, projekt domku, kask.Cena 49 złotych.

 

BARBIE OPIEKUNKA ZWIERZĄT – 3kropki

Z takim zestawem akcesoriów Barbie na pewno poradzi sobie z opieką nad zwierzętami.Cena 79 złotych.

 

BARBIE MALARKA – 3kropki

Barbie jest także utalentowana malarką. Gdy wciśnie się dźwignię w tyłu lalki, Barbie porusza ręką z pędzlem i „tworzy obrazy”. Jest to możliwe dzięki funkcji zmiany koloru pod wpływem zimnej wody. Dziewczynki mogą same używać pędzla Barbie, malując na specjalnych sztalugach.Cena 57 złotych.

 

BARBIE NIANIA – 3kropki

Barbie może podnosić i przytulać niemowlaczka ( po wciśnięciu dźwigni na plecach lalki), dziewczynki mogą też pobujać maleństwo w kołysce, która naprawdę się buja po naciśnięciu przycisku. Karuzela nad kojcem może się kręcić! Mała „pije” z buteleczki i „robi siusiu” – wtedy pieluszka zmienia kolor na żółty. Zestaw zawiera lalkę, niemowlę, kołyskę, kojec z przewijaczem oraz inne dodatki.Cena 70 złotych.

.

BARBIE NA ROLKACH – 3kropki

Barbie na spacerze z pieskiem. Piesek chodzi, gdy na jego grzbiecie znajduje się szczeniaczek. W dodatku może pociągnąć Barbie jadącą na wrotkach. Gdy umieści się szczeniaczki na karuzeli, psia mama może kręcić karuzelą chodząc dookoła niej.Cena 109 złotych.

 

BARBIE NA SPACERZE – 3kropki

Barbie na spacerze ze swoimi pieskami. Taffy samodzielnie spaceruje na smyczy, przy nogach swojej pani, natomiast wesoły szczeniaczek siedzi w wygodnej torbie, w której to Barbie może go nosić lub wozić ślicznym trójkołowym wózkiem.Cena 64 złote.

 


Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię