Pomysł na prezent – TABLICE

0
1558

TABLICA DWUSTRONNA – CZARNA I BIAŁA – urwis

Doskonały prezent dla dzieci rozpoczynających przygodę z pisaniem. Tablica jest dwustronna. Można po niej pisać specjalnym markerem, albo zwykłą kredą. Dodatkowo do części białej można przypinać magnesy. Cena około 225 złotych.

 

TABLICA DZIECIECA – BabyStyle

Śliczna, kolorowa tablica firmy Edu-Play.  Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, posiada stabilną konstrukcję i żywą kolorystykę.  Pod tablicą umieszczono specjalną półeczkę na przybory potrzebne małemu artyście.Cena około 210 złotych.

 

SZKOLNA TABLICA MAGNETYCZNA – alsen

Tablica prawie taka sama, jak w szkole. Można po niej tradycyjnie pisać kredą, można także składać słowa z małych literek – magnesów.Cena około 60 złotych.

 

ŁAWKA Z TABLICĄ – alsen

Wszystko dla wygody naszego malucha! Ławka z tablicą, przy której dziecko może sobie wygodnie usiąść, oprzeć stopy na specjalnej podpórce. Cena około 130 złotych.

 

TABLICA Z KLOCKAMI – brykacze

Oprócz miejsca na łączenie klocków w różne kształty, zestaw posiada niewielką tablicę, na której można pisać kredą. Świetnym rozwiązaniem jest również zielona półeczka, w której zmieszczą się klocki z zestawu po to, by mieć je pod ręką zachowując jednocześnie porządek. Po zakończonej zabawie tablicę można bardzo łatwo złożyć, by nie zajmowała wiele miejsca. Wysoka jakość plastiku z jakiego zbudowana jest tablica sprawia, że zabawka jest bezpieczna nawet dla najmłodszych.Cena 115 złotych.

 

TABLICA SZKOLNA DOMEK – liliputek

Wesoła tablica w kształcie żółtego domku. Piszemy po niej kredą. Pod tablicą znalazło się miejsce na malutką półeczkę. Można na nią bezpiecznie odłożyć kredę i gąbkę. Cena około 70 złotych.

TABLICA SUCHOŚCIERALNO MAGNETYCZNA – świat zuzi

Pokryta porcelanową emalią utwardzoną w temperaturze 800°C powierzchnia porcelanowa z 25-letnią gwarancją. Bardzo gładka powierzchnia ułatwia ścieranie i jest odporna na zadrapania i chemikalia. Rama z anodowanego aluminium. W zestawie komplet narożników w kolorze niebieskim i szarym, komplet wkrętów oraz półka na akcesoria. Tablicę można powiesić w pionie lub w poziomie.  Wymiary 600 x 450 mm.Cena około 130 złotych.

 

TABLICA CZRNA – PAŁAC – Dino

Samoprzylepna tablica do nauki pisania i rozwijania artystycznych umiejętności dziecka.  Można ją przykleić na ścianie. Pozwala pisać kredą.  Wymiary – 70 x 50 cm.Cena około 25 złotych.

 

OLBRZYMIA METALOWA TABLICA MAGNETYCZNA – brykacze

Tablica magnetyczna dla dzieci wykonana w większości z elementów metalowych co sprawia, że jest bardzo stabilna oraz daje gwarancję jakości na wiele lat.
Dzięki magnesom może służyć również do przyczepiania zdjęć czy obrazków (pomoc przy rysowaniu).W zestawie oprócz tablicy znajdują się :

  • półeczka na przybory do rysowania
  • kreda i flamaster
  • literki alfabetu,
  • cyferki od 0 do 9
  • podstawowe znaki równań
  • kubeczki

Kolorystycznie dobrana półeczka, umieszczona pod tablicą pomaga w utrzymaniu porządku na stanowisku zabawy oraz sprawia, ze wszystkie niezbędne elementy są zawsze p od ręką.

Cena około 300 złotych.

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię