Porządek w pokoju dziecka

2
4273

Wszystkim dzieciom przybywa zabawek, książek, przyborów do malowania. Części się pozbywamy oddając innym dzieciom, ale  na ich miejsce pojawiają się nowe. I aby uniknąć nieporządku oraz ułatwić dziecku odnajdywanie i porządkowanie tych wszystkich jego rzeczy, trzeba wybrać odpowiednie meble i dodatki.

Komody, półki z szufladami, skrzynie zamykane, kosze stojące i zawieszane – jest w czym wybierać. Miejsce znajdą tam klocki, auta, lalki, ubranka dla lalek, spinki i koraliki, bloki, czyste kartki oraz kredki, mazaki, farby. Gry planszowe w głębokiej szufladzie, maskotki w ozdobnych koszach będą łatwo dostępne dla naszych pociech.

Meble i dodatki robione pod dzieci są zazwyczaj kolorowe, o wesołych kształtach i bezpiecznych wykończeniach. Pudła i skrzynie cieszą oko dziecka wymyślnymi wzorami przez co dzieci chętnie z nich korzystają.  Takie specjalne miejsca do przechowywania zabawek ułatwią także naukę sprzątania. 

Tak więc przy urządzaniu pokoju dla dziecka, obok najważniejszego łóżka, drugie miejsce niech zajmą szafki, kosze,  skrzynie na zabawki i wszelkie akcesoria.

Łóżka dla dzieci

2 KOMENTARZE

  1. Najczęściej tak jest, dużo zabawek, a mało miejsca na nie, a zabawki robią wielki bałagan. Ja mam szafę na całą ścianę i wszystko ma swoje miejsce. Wygląda ciekawie i nie ma takiego bałaganu.. POLECAM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię