Program telewizyjny kanału muzycznego Stars.TV HD

0
839

Wszyscy uwielbiamy ciekawe filmy, seriale i programy, ale większość z nich trzeba oglądać uważnie, bez rozpraszania się codziennymi czynnościami. Kanały muzyczne mają te zalety, że pozwalają słuchać ulubionej muzyki przez całą dobę i wykonywać domowe obowiązki, a także służą jako świetne tło podczas przyjazdu gości i spotkań w gronie przyjaciół.

Popularny polski kanał Stars.TV nadaje wyłącznie muzykę polską i zagraniczną. Znajdziesz tu najlepsze kompozycje od lat pięćdziesiątych po najnowsze.

Stars.TV można oglądać nie tylko na telewizorze, ale także na dowolnym urządzeniu multimedialnym, korzystając z serwisu online https://megogo.net/pl/tv/channels/20704326-stars-tv-hd-online.html.

Historia rozwoju kanału

Kanał muzyczny Stars.TV rozpoczął nadawanie w 2012 roku, emitując najsłynniejsze przeboje XX i XXI wieku. Kilka dni po starcie programy zaczęły być dystrybuowane na satelicie Hot Bird. Pierwszy program telewizyjny pokazany na kanale nosił nazwę „Best Oldies”, a pierwszym teledyskiem był „The Best” Tiny Turner. Obecnym właścicielem kanału telewizyjnego jest JBD SA.

W 2014 r. wprowadzono ograniczenia wiekowe w niektórych programach muzycznych Stars.TV. W tym samym roku kanał otrzymał polską koncesję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Oprawa graficzna kanału zmieniła się dwukrotnie w 2017 i 2019 r., a logo zostało zmienione w 2022 r.

Co oglądać?

Programy muzyczne emitowane są na antenie Stars.TV HD od rana do wieczora. Do najpopularniejszych programów należą: „Najlepsze hity” – wybór znanych polskich i światowych przebojów; „Najlepsze lata 80.” i „Najlepsze lata 90.” – popularne utwory i wykonawcy z tych dwóch dekad. Kanał emituje również wybór hitów z danego roku.

Kanał nadaje muzykę różnych gatunków, starając się zaspokoić potrzeby szerokiej publiczności, ale zwraca szczególną uwagę na polskich muzyków i wykonawców. Na Stars.TV HD można zobaczyć nie tylko klipy z konkretnych lat, ale także kompilacje tematyczne, takie jak piosenki świąteczne, piosenki gatunkowe, wybór legendarnych artystów itp.

Jak oglądać Stars.TV HD online?

Aby oglądać kanał muzyczny Stars.TV HD w dogodnym czasie, skorzystaj z platformy online MEGOGO. Wystarczy pobrać aplikację mobilną lub zarejestrować się na stronie, aby wybrać dogodny pakiet i cieszyć się ulubionymi treściami w wysokiej jakości w dowolnym miejscu. Jedno konto umożliwia oglądanie telewizji nawet na pięciu różnych urządzeniach i to bez reklam!

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię