Przedszkole XXI wieku. Co możesz zyskać dzięki nowoczesnej aplikacji dla przedszkoli INSO?

1
2725
Chciałbyś mieć możliwość szybkiego zgłaszania nieobecności dziecka w przedszkolu? Jest dla Ciebie istotne, aby wszystkie ogłoszenia i informacje o wydarzeniach w placówce były łatwo dostępne? Zależy Ci na wygodnym wglądzie w rozliczenia z przedszkolem? Inso– system dla przedszkoli – to rozwiązanie, które może to wszystko zapewnić.

Czym jest Inso?

Inso (https://inso.pl/) to aplikacja, przeznaczona dla rodziców oraz dyrektorów przedszkoli i żłobków. Nie tylko usprawnia zarządzanie placówką (zwłaszcza w zakresie zawiadywania finansami), ale także ułatwia kontakt na linii rodzic – przedszkole. Co można zyskać dzięki Inso i dlaczego warto zadbać o wprowadzenie systemu do przedszkola, do którego chodzi Twoje dziecko? Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcjonalności aplikacji oraz korzyści, jakie przynosi rodzicom i dyrektorom!

Inso dla rodzica: szybkie zgłaszanie nieobecności, podgląd finansów i dostęp do aktualności

Jako rodzic otrzymasz od placówki kod, który umożliwi Ci założenie konta. Od tej pory do Inso możesz zalogować się z każdego urządzenia: zaglądając do swojego panelu przez przeglądarkę z laptopa czy komputera, ale też odpalając aplikację mobilną na smartfonie lub tablecie.

Co możesz zyskać dzięki Inso?

  • Błyskawicznie zgłosisz nieobecności dziecka: Twój maluch jest chory, a może planujecie rodzinny wyjazd? Możesz poinformować o tym placówkę za pomocą kilku kliknięć. Dodatkowo, dzięki zgłoszeniu nieobecności odpowiednio wcześnie, dyrektor wie, że nie trzeba zamawiać posiłku dla dziecka na ten dzień. To pozwala na odliczenie jego kosztów od rachunku
  • Zyskasz pełny podgląd rozliczeń: aplikacja wyśle Ci powiadomienie, za każdym razem, gdy pojawi się nowe rozliczenie. Jeśli przypadkiem zapomnisz go uregulować na czas – również otrzymasz wiadomość. W swoim panelu zobaczysz nie tylko ostatnią płatność, ale także archiwalne rozliczenia oraz wszystkie ich szczegóły. (Na przykład dotyczące kosztów dodatkowych zajęć czy posiłków.)
  • Możesz dokonać szybkiej płatności: Inso daje możliwość dokonania szybkiej płatności z poziomu aplikacji – uregulowanie należności zajmie dzięki temu sekundy!
  • Otrzymujesz wygodny dostęp do aktualności: zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o dacie wydarzenia, przekazanej przez przedszkolankę? A może ktoś nie przekazał Ci istotnej informacji? Inso rozwiązuje takie problemy. Na tablicy ogłoszeń pracownicy przedszkola mogą zamieszczać wszystkie ważne informacje i aktualności, dotyczące placówki. Za jej pośrednictwem przekazują wiadomości zarówno do wszystkich rodziców, jak i pojedynczych osób. W ten sam sposób opiekunowie mogą także przekazywać zdjęcia czy filmy z życia przedszkola. Od tej pory wszystkie ogłoszenia i materiały zawsze są pod ręką – możesz w dowolnej chwili sprawdzić tablicę ogłoszeń.
  • Masz pewność, że opiekunowie znają dietę Twoje dziecka: Twoja pociecha cierpi na alergie albo nietolerancje pokarmowe? W Inso istnieją opcje, które umożliwiają dyrektorowi wprowadzenie takich informacji do systemu. Są one brane pod uwagę przy zamawianiu posiłków, a opiekunowie grup mogą łatwo sprawdzić, czego nie powinien jeść maluch. Dodatkowo, dyrektor może udostępnić rodzicom opcję modyfikowania diet dzieci – tak, byś to Ty wybierał, jakie danie dostanie dziecko.

System usprawniający zarządzanie przedszkolem lub żłobkiem

Inso ułatwia rodzicom dokonywanie płatności, śledzenie aktualności i zgłaszanie nieobecności dzieci. System jednak ma przede wszystkim usprawniać zarządzanie placówką – a co za tym idzie, przynosi korzyści także dyrektorom. Dzięki aplikacji dyrektor może między innymi łatwo przygotowywać rozliczenia, monitorować wpłaty, tworzyć zamówienia dla cateringu oraz generować raporty.

Warto podkreślić, że nad bezpieczeństwem Inso czuwają zaawansowane algorytmy szyfrujące, a dane przechowywane są na serwerach od najlepszych, europejskich dostawców. Gwarantuje to bezpieczeństwo przesyłanych informacji.

System można przetestować całkiem za darmo – na stronie Inso istnieje możliwość ściągnięcia kilkudniowego, bezpłatnego demo, które umożliwia zapoznanie z funkcjami systemu.

Przetestuj Inso już dziś

W dobie XXI wieku korzystanie z systemów i aplikacji do zarządzania placówkami oświatowymi staje się powoli standardem. Pozwala to na szybkie przekazywanie informacji rodzicom i przechowywanie wszystkich danych w jednym miejscu, tak, że osoby zainteresowane mają do nich łatwy dostęp.

Inso to jeden z systemów, które przynoszą korzyści zarówno rodzicom, jak i dyrektorom. Usprawniają także działanie przedszkola, a to z kolei – jest korzystne dla dzieci.

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię