Sposób na nudę. Najlepsze gadżety dla dzieci podczas podrózy.

0
1173

Podróż z dziećmi nie musi być piekłem –

torba dla dziecka w podróży

Najczęstszą przyczyną postrzępionych nerwów i dodatkowego stresu u rodziców jest nuda związane z długą podróżą. Szczególnie wrażliwe są na nią dzieci . Co oznacza, że kluczem do spokojnej i bezpiecznej jazdy zapewnia – dobra zabawa . Oto przewodnik po najlepszych gadżetach umilającej podróż najmłodszym.

Bagaż
Jednym z najlepszych sposobów jest zapakowanie wszystkich potrzebnych dziecku rzeczy na czas podróży , jest mała torba, plecak lub walizka na kółkach. Idealne do samolot , samochodu i autokaru jako bagaż podręczny naszego dziecka- a także jego prywatny bagaż, gdzie będzie trzymało wszystkie swoje rzeczy potrzebne do podróży.

Ipad / laptop
IPAD lub laptop może wydawać się zabawką dla dużych chłopców , ale to trwałe, praktyczne i łatwe w użyciu urządzenia wielorakiego użytku. Doskonałe urządzenie do oglądanie filmów i bajek, korzystania z gier i programów. Urządzenia te zawierają wszelkiego rodzaju rozrywki jednocześnie będąc małymi w swych gabarytach gadżetami w podróży , daje to oszczędność miejsca i jest idealne do pakowania. Jednakże nie są to tanie rzeczy i należy pamiętać o ubezpieczeniu ich przed wyjazdem.

Mini konsole
Mini konsole do gier już od kilkunastu lat były idealnym produktem do do rozrywki na długie podróże. 3DS to nowej generacji konsola firmy Nintendo, wydany na początku 2011 roku, która oferuje trójwymiarowe wizualizacje do wszystkich rodzajów gier.

 

Aparat fotograficzny
Umożliwienie dzieciom udokumentowania swoich swoje wakacji to świetna lekcja edukacyjna, a także dobra zabawa i doświadczenie. Dziś nie jest już problemem kupienie dziecku swojego własnego aparatu fotograficznego , najprostszy aparat kompaktowy można kupić już za 150 zł ( np. na Ebay lub Allegro.

Odtwarzacz MP3
Odtwarzacze MP3 to świetny sposób dla dzieciaków, by budować własną kolekcję ulubionych utworów , idealny do użytku w samolotach, pociągach i samochodach.

Odtwarzacze DVD/ CD
Idealne kompaktowe urządzenia zaprojektowane do odtwarzania bajek i filmów dzieciom podczas podróży. Prawie wszystkie modele dostępne na rynku posiadają ładowarkę 12V do gniazda zapalniczki co pozwala na wykorzystanie urządzenia przez pełen czas podróży.

Laptop w podróży

Książki / Komiksy
Najstarsza rzecz na świecie – zanim wyjedziesz w podróż nie zapomnij spakować dziecku jego ulubione książki a tak

że zrobić zakupy i kupić nowe czasopisma/komiksy w sklepie przed wyjazdem .Jest to najtańszy koszt ale zapewniający długie chwile ciszy ze strony twoich dzieci w podróży.

Łóżka dla dzieci