Sposoby na udanego Sylwestra

0
716

Koniec roku już wkrótce, warto zatem zastanowić się, jak spędzić radośnie i pomyślnie tę ostatnią, grudniową noc. Co trzeba wziąć pod uwagę? O czym nie możesz zapomnieć?

Jedyna taka noc w roku

Zwykło się mawiać, że jaki Sylwester, taki cały rok. Dlatego właśnie każdy chce spędzić 31 grudnia w sposób wyjątkowy i niezapomniany, co zgodnie z tradycją będzie zapowiedzią udanego nowego roku. Zresztą takich zwyczajów jest znacznie więcej, nie powinno się np. kończyć roku z długami lub w kłótni z bliskimi.

Sam Sylwester to dla wielu również niemałe zmartwienie – co zrobić, aby ta noc była niesamowita? Wszystko uzależnione jest oczywiście od wielu czynników, jednak niemało zależy również od ciebie. Co najmniej kilka twoich decyzji może mieć spory wpływ na to, jak przebiegnie zabawa sylwestrowa i w jakim humorze wejdziesz w nowy rok.

Sylwester w domu, na balu czy w klubie?

To obecnie trzy najpopularniejsze formy spędzania ostatniej nocy w roku. Już w samym domu masz kilka możliwości – możesz spędzić go samotnie lub z drugą połówką, zaprosić kilka najbliższych przyjaciółek lub zrobić prawdziwe duże spotkanie. Na chwilę wytchnienia nie powinnaś liczyć natomiast na balu lub w klubie, z pewnością jednak w nowy rok wkroczysz wtedy tanecznym krokiem.

Tu jednak sprawdza się stara i dobrze znana prawda – nieważne gdzie, ważne z kim. Miejsce zdecydowanie schodzi na drugi plan, po prostu zdecyduj się na to, które odpowiada najbardziej tobie i osobom, z którymi tę noc chcesz spędzić. To właśnie ludzie są najistotniejsi. Czy to rodzina, czy przyjaciółki, a może chłopak lub mąż – bez względu na liczebność towarzystwa, powinnaś czuć się w nim swobodnie i naturalnie.

Pamiętaj o rozrywce

Ten jedyny w swoim rodzaju wieczór to przede wszystkim dobra zabawa w najlepszym towarzystwie, dlatego powinnaś mieć pewność, że plan nocy gwarantuje znakomite wrażenia każdemu uczestnikowi. Znacznie mniejsze pole manewru masz oczywiście w przypadku balu lub imprezy klubowej, ale nie stoisz tu na pozycji straconej – zawsze masz wpływ na listę utworów (możesz zapytać o nią organizatora przed podjęciem decyzji o uczestnictwie) lub kilka z nich nawet zadedykować.

Podczas zabawy w domu o rozrywkę znacznie łatwiej. Możesz zaproponować tematyczne party, np. w klimacie mafii lub plażowym, w ostatnich latach prawdziwy renesans przeżywają gry planszowe. A w kwestii muzyki dobrą praktyką jest, aby każdy uczestnik zaproponował od siebie choć kilka piosenek.

Uwiecznij najlepszą zabawę ze znajomymi na telefonie Huawei

W czasie hucznej zabawy nie zapomnij zrobić choć kilku zdjęć, które będą doskonałą pamiątką tej wyjątkowej nocy. Perfekcyjne selfie z najlepszą przyjaciółką lub partnerem wykonasz za pomocą telefonu Huawei P8 Lite, możesz je opublikować w mediach społecznościowych z zabawnym opisem lub dedykacją.

Telefon Huawei P8 Lite to także wysoka jakość nagrywanych filmów, dzięki czemu uwiecznisz odliczanie ostatnich sekund starego roku oraz szumne wejście w nowy wraz z wybiciem północy na zegarze. Wbudowana pamięć wewnętrzna pozwala na zachowanie naprawdę dużej ilości materiałów, a rozbudowane możliwości edycji jeszcze niedawno były dostępne jedynie na profesjonalnym sprzęcie tego rodzaju. Własne zdjęcia i filmy to znakomita pamiątka wspólnej zabawy, do której bez wątpienia wrócisz jeszcze nieraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię