Urodziny dziecka pełne radości, czyli gdzie zorganizować?

1
1136

Urodziny dziecka to dzień, w którym nasza pociecha powinna czuć się bardzo wyjątkowo. Czasem wydarzenie to wiąże się z dużym wyzwaniem organizacyjnym i finansowym. Jednak aby sprawić swojemu dziecku radość, jesteśmy gotowi zorganizować mu przyjęcie. Dobrze przygotowane i z dużą ilością atrakcji zostanie zapamiętane na długi czas.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe?

W pierwszej kolejności większość rodziców myśli o wyprawieniu przyjęcia urodzinowego w domu. Jest to znane dziecku otoczenie, w którym będzie się czuło dobrze i swojsko. Niestety pomysł ten może się wiązać z koniecznością przemeblowania mieszkania, zwłaszcza jeśli chcemy zaprosić więcej gości. Trzeba będzie również znaleźć sposób na ograniczenie przestrzeni, aby rozbawione dzieci były bezpieczne i nie opanowały całego domu. Minusem przyjęcia w miejscu zamieszkania jest duża ilość sprzątania oraz męczący hałas. Jeśli urodziny dziecka wypadają w sezonie letnim, to można się pokusić o piknik na świeżym powietrzu. Niestety nie zawsze można przewidzieć zmiany pogody, dlatego lepszą propozycją będzie impreza urodzinowa w sali zabaw dla dzieci, np. Labibu.

Jak zorganizować przyjęcie w sali zabaw? 

Przyjęcie urodzinowe w sali zabaw daje gwarancję bezpiecznej zabawy, ponieważ wszystkie pomieszczenia w takich obiektach są odpowiednio zabezpieczone. Dzięki temu możemy być pewni, że żadnemu dziecku nie przydarzy się nieszczęśliwy wypadek. W sali zabaw Labibu istnieje możliwość wynajęcia sali urodzinowej na okres dwóch godzin. Przez ten czas dzieci mogą korzystać ze wszystkich atrakcji oraz świętować urodziny jubilata. Rezerwacji należy oczywiście dokonać z wyprzedzeniem. Po stronie rodziców leży także zamówienie tortu, zorganizowanie przekąsek oraz napojów. Sala zabaw udostępnia natomiast nakrycia, oferuje malowanie twarzy dzieci oraz osobę, która zorganizuje całą zabawę. Dodatkowo można zamówić dla wszystkich gości czapeczki oraz gwizdki urodzinowe, a także szampana i racę do tortu. Taka impreza jest ciekawym rozwiązaniem, głównie ze względu na dużą radość dzieci. No bo które dziecko nie lubi poszaleć i powygłupiać się ze swoimi rówieśnikami?

Dekoracje, atrakcje i jedzenie

Wynajęta sala urodzinowa wcale nie musi być pozbawiona dekoracji, takich jak kolorowe balony, serpentyny czy konfetti. Zawsze można porozumieć się z obsługą sali zabaw i ozdobić pomieszczenie jeszcze przed przyjęciem. Dekoracje to bardzo ważny element urodzin, nadający im właściwy klimat. Wprowadzają również odświętny nastrój i poprawiają samopoczucie. Wiadomo, że w sali zabaw dzieci są bardziej skupione na bawieniu się, a nie na jedzeniu. Dlatego najlepiej zaproponować im kawałek tortu oraz słodkie i słone przekąski, które będą mogły szybko zjeść i wrócić do zabawy. Dzięki jednorazowej zastawie nie trzeba będzie przejmować się sprzątaniem. Jeśli jesteśmy zwolennikami zdrowego odżywiania, zawsze możemy zastąpić słodycze kolorowymi kanapkami, owocowymi koreczkami i sokami. Impreza urodzinowa zorganizowana w sali zabaw, np. Labibu, sama w sobie jest dużą atrakcją. Można ją jednak połączyć ze specjalnymi wydarzeniami, które są organizowane dla wszystkich dzieci, przeważnie w weekendy. Po opuszczeniu sali urodzinowej, jeśli dzieci jeszcze nie czują się zmęczone, mogą spotkać się z postaciami z bajek lub wziąć udział w zabawie tematycznej.

Kiedy już wszystko zorganizujemy i przygotujemy, wystarczy wręczyć zaproszenia i cieszyć się z udanej imprezy. Przyjęcie w sali zabaw spowoduje uśmiech na twarzy naszej pociechy. Sprawi także, że jej urodziny będą przyjemnym i radosnym przeżyciem.

1 KOMENTARZ

  1. otak! sala zabaw dla młodszych dzieciaków jest super, testowałam dwa razy na urodziny syna. a teraz mamy z mężem plan, że na urodzinach będą warsztaty z robotyki, bo znalazłam fajną ofertę na http://www.zdolnedzieciaki.pl/oferta/imprezy-urodzinowe-dla-dzieci-koszalin. żadnego bałaganu w domu, a dzieci się razem pobawią i nauczą się czegoś nowego! 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię