Zjedz na mieście, by mieć siły do pracy

0
754

Mówi się, że jak człowiek jest głodny, to jest zły. Jeżeli pracujesz zawodowo, doskonale wiesz, jak ważne jest regularne spożywanie posiłków. To one są źródłem niezbędnej energii. Posiadając kartę OpenCard, będziesz mógł jeść jeszcze taniej niż dotychczas.

Według danych podanych przez OECD wzrasta odsetek polskich pracowników spędzających w pracy powyżej 50 godzin tygodniowo. To oznacza, że coraz więcej z nas dłużej pracuje po godzinach. Natężenie obowiązków zawodowych nie sprzyja m.in. regularnemu przygotowywaniu posiłków. Często jemy w pośpiechu i – co gorsza – nie zwracamy uwagi na jakość spożywanych produktów. A to przecież one są źródłem energii. By zmienić dotychczasowe nawyki i odżywiać się zdrowiej, można wypróbować wiele sposobów. Pomóc może też nabycie karty OpenCard.

By na mieście jeść taniej

Jak działa karta OpenCard? Jej posiadacze mogą płacić mniej za zamówione posiłki, napoje i alkohole. Na jakie konkretnie zniżki można liczyć? O 50% mniej zapłacą klienci zamawiający posiłek z menu, a o 30% niższy będzie rachunek konsumentów decydujących się – poza posiłkiem z karty – również na napoje czy alkohole. Zniżki dotyczą wszystkich restauracji uczestniczących w programie. Ich wykaz można znaleźć na stronie: www.opencard.pl.

Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem karty uprawniającej do zniżek w lokalach na mieście, możesz wybrać jedną z trzech kart. Poza tradycyjną, plastikową, dostępne są również elektroniczne (dostępna na platformie iOS w wersji 7.0, na Android od wersji 4.0 i Windows Phone od wersji 7.5) i plastikowe z funkcją prepaid. Kartę OpenCard można przy tym nabyć na miesiąc, 3 miesiące, pół roku lub na cały rok.

Idealne rozwiązanie dla zapracowanych

Jeżeli należysz do grona zapracowanych pracowników i jednocześnie tych, którzy mają godzinną przerwę w pracy na lunch, nabycie karty OpenCard umożliwi Ci zdrowszy tryb życia i jednocześnie oszczędzanie pieniędzy. Każdego dnia będziesz mógł zjeść smaczny, zdrowy posiłek i wybierać przy tym wśród oferty lokali w Twoim mieście. To doskonały sposób na to, by poznać smaki z różnych stron świata i to za pieniądze mniejsze niż dotychczas.

Karta OpenCard to rozwiązanie nie tylko dla chcących zacząć odżywiać się zdrowiej. Jej nabycie może być korzystne również dla pracowników na co dzień stołujących się na mieście. Jeżeli swoją przerwę na lunch wykorzystujesz np. na spotkania z klientami lub znajomymi, bez wątpienia zauważysz różnicę w miesięcznie wydawanych kwotach.

Pomyśl o zdrowiu, pomyśl o portfelu

Wbrew wszystkiemu to, co jemy ma wpływ na to, ile… zarabiamy. Zdrowy, silny pracownik rzadziej jest zmuszony korzystać np. ze zwolnień lekarskich. Decydując się na zakup karty OpenCard można zadbać o swój żołądek i jednocześnie portfel. To doskonałe rozwiązanie dla osób chcących lub zmuszonych jeść na mieście. Jeżeli należy do grona takich osób, OpenCard jest rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię