Zuza Frynuk’s – multipomysły kobiet, matek i singielek

0
599

 

Zuza Frynuk’s to marka multipomysłów, realizowanych przez kobiety, mamy.

Główną ideą jest stworzenie miejsc pracy i możliwości rozwoju mamom, które nie mają możliwości powrotu do pracy z różnych przyczyn losowych.

 Frynuk’s Team to ludzie, członkowie naszej grupy, osoby niosą pomoc i wsparcie innym mamom, które poznajemy na szkoleniach w ramach godzenia życia zawodowego i rodzinnego, dotyczących organizacji czasu, planowania, zarządzania przestrzenią, zasobami ludzkimi i wreszcie finansami.

W zakres tych szkoleń wchodzą różne tematy: m.in. szkolenia z wizażu i stylizacji, aranżacji przestrzeni, warsztaty z taniego gotowania, tajniki efektywnego zarządzania czasem autorską metodą „¾ P”, samodzielność dziecka na różnych etapach rozwoju i wiele innych. W najbliższej przyszłości planujemy także wprowadzić warsztaty dla dzieci, realizowane w ramach „zielonej szkoły” bądź wycieczek szkolnych „ zorganizowanych”.

 Frynuk’s to nasz sklepik, gdzie gromadzimy w komis różne przedmioty wykonane przez mamy własnoręcznie oraz wszelkie przedmioty (dostosowane dla wygody mam) tworzone pod naszą marką, m.in. planery i kalendarze oraz gadżety pomocne przy planowaniu. Zamieszczenie oferty przedmiotów w naszym serwisie jest bezpłatne.

 Nasza siedziba jest w Warszawie, ale działamy w całej Polsce i wszystkich serdecznie zapraszamy.

Szkolenia są płatne, w ramach uczestnictwa w nich każdy dostaje materiały w postaci poradnika o przewrotnym tytule „Szkoła przetrwania dla Mam, Żon i Singielek”, którego autorem jest właścicielka firmy i na którego podstawie tworzone były i są warsztaty dla kobiet.

 Wszelkich informacji chętnie udzielimy telefonicznie +48 506 79 79 75

 

 

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię