10 rzeczy, które powinna mieć w torebce każda kobieta

0
561

Wszystkie kobiety doskonale znają anegdoty, mówiące o tym, co mieści się w naszych torebkach oraz, że jest tam wszystko. Jest w tym poniekąd sporo prawdy – większość z nas dba o to, by w swojej torebce mieć to, co może pomóc nam czuć się i wyglądać idealnie. Dlatego też przygotowaliśmy listę 10 rzeczy, które są absolutnym must have każdej z nas. Już dziś sprawdź więc, czy masz te rzeczy w swojej torebce.

Co warto mieć w torebce? 10 rzeczy

Telefon i powerbank

To zdecydowanie punkt numer jeden. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach telefony są już nie tylko sposobem na komunikację z bliskimi ale również źródłem wiedzy czy rozrywki. Mając ze sobą naładowany telefon bez problemu znajdziesz niezbędne informacje, wyszukasz trasę w obcym mieście, powiadomisz kogoś bliskiego czy po prostu spędzisz miłe chwile przeglądając kobiecy blog Kobietamawplyw.pl

Antybakteryjny żel do rąk

Choć czasy największych obostrzeń związanych z pandemią są już za nami wciąż jesteśmy narażone nie tylko na kontakt z koronawirusem, ale również wirusem grypy. Warto więc zadbać o dezynfekcję.

Chusteczki – suche i nawilżane

Nie sposób wymienić wszystkich sytuacji, w których chusteczki mogą się przydać. Od zwyczajnego wytarcia rąk czy nosa, poprzez usunięcie rozmazanego makijażu aż po plamy na nowej bluzce. Przezorna kobieta powinna więc mieć je zawsze przy sobie.

Ochronna pomadka do ust

Skóra na wargach jest bardzo cienka i pozbawiona gruczołów łojowych. Wskutek tego bardzo szybko pęka i pierzchnie. Wystarczy wietrzny lub deszczowy dzień. Mając przy sobie pomadkę ochronną zabezpieczysz się przed nieestetycznym wyglądem ust oraz bolącymi pęknięciami.

Ulubione perfumy

W niewielkim, poręcznym flakoniku lub perfumetce to doskonały sposób na to, by szybko otulić się ulubionym zapachem, poczuć pewnie i kobieco niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujemy.

Transparentny puder

Najprostszy w użyciu kosmetyk, dzięki któremu możesz wyglądać świeżo i korzystnie przez cały, długi dzień. Skutecznie poprawi wygląd twojego makijażu i sprawi, że na twarzy nie będzie widoczne nieestetyczne świecenie

Podpaski, tampony i wkładki

Warto zawsze mieć je przy sobie nie tylko na wypadek miesiączki, które pojawi się wcześniej. Posiadając choć jedną sztukę kobiecych produktów higienicznych w swojej torebce zawsze możesz pomóc również innej kobiecie. .

Butelka z wodą

Wydawać by się to mogło dość nieoczywistą propozycją jednak warto nosić ze sobą niedużą butelkę wody. Z prostego powodu – większość z nas pije jej w ciągu dnia stanowczo za mało co odbija się na naszym zdrowiu oraz urodzie. Mając wodę zawsze przy sobie będziemy sięgać po nią częściej.

Portfel i klucze w praktycznym organizerze

Oczywistym jest, że zarówno bez portfela, jak i bez kluczy nie ma mowy o ruszeniu się z domu i najczęściej znajdują się one w naszych torebkach. Faktem jest jednak również to, że spędzamy wiele czasu na gorączkowym poszukiwaniu tych przedmiotów, szczególnie w dużych, przepastnych torbach. Dlatego też warto wyposażyć się w organizer, dzięki któremu te dwa niezbędne przedmioty będą zawsze razem i pod ręką.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię