Amouage Jubilation XXV – luksusowy zapach dla kobiet i mężczyzn

0
2755
Są perfumy, które przyciągają. Wyróżniają się magnetycznością, energią i luksusem. Sprawiają, że wszystkie spojrzenia skierowane są nas. Znasz to uczucie? Przyjemne prawda? Każdy lubi znajdować się w centrum uwagi, być dostrzeżonym i docenionym. Jeśli nie wiesz, jak osiągnąć taki efekt, to mam dla Ciebie rozwiązanie. Perfumy Amouage Jubilation XXV.

Niezwykła historia niesamowitej marki

Dom Amouage powstał w latach 80. poprzedniego wieku. Jego założycielem był członek rodziny królewskiej Omanu. Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, bo tak się nazywał, od dzieciństwa pasjonował się zapachem. Chciał przy tym stworzyć coś wyjątkowego. Coś co będzie go wyróżniało. Tak rozpoczęła się produkcja wyjątkowych nut zapachowych.

Pierwsza seria stworzona została przez Guy’a Roberta, a nazwano ją Amouage Gold. Wyjątkowa kompozycja działająca na zmysły i pobudzają fantazję. Prawdziwe bogactwo nut, które było godne królewskich tytułów władców Omanu. Jego składniki pochodzą właśnie z tamtej części świata. Są pełne tajemnic i mroku, pachną przeszłością, ale z nowoczesnym akcentem.

Dzisiaj marka Amouage dalej zachwyca swoją wyjątkowością. Mimo że firma jest rozpoznawalna na całym świecie, to jej zapachy dalej traktowane są jako niszowe i bardzo ekskluzywne np. Amouage Jubilation XXV. Swoją niedostępność zawdzięczają wykorzystaniu drogich odmian olejków, kwiatów i kadzideł, które pochodzą z gór Dhofar. Każda butelka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Podobnie jak używające ich osoby.

Amouage Jubilation XXV dla kobiet i mężczyzn

Unikalne zapachy Amouage Jubilation XXV wytwarzane są zarówno z myślą o kobietach, jak i mężczyznach. Muszą oni kochać luksus oraz niepowtarzalność, bo takie są zapachy wywodzące się z Omanu. Skrywają one sporo tajemnic, łączą nowoczesność i dziedzictwo, a także wyróżniają się artystycznym zarysem.

Zapach Amouage Jubilation XXV dla mężczyzn to nuty orientalno – drzewne. Charakterystyczny i bardzo wyrazisty zapach idealnie pasują do pewnych siebie mężczyzn z silną osobowością. Takich, którzy chcą ciągle iść do przodu, mają swój styl życia i uwielbiają luksus.

Kobiece perfumy Amouage Jubilation XXV to mieszanka róży, kadzideł i zapachów drzewnych. Podstawę stanowią tutaj piżmo, bursztyn i paczuli, a za świeży powiew odpowiadają cytrusy i ylang-ylang. To doskonałe połączenie dla kobiet nowoczesnych, które szukają wyzwań, a jednocześnie są bardzo zmysłowe i kobiece. Nutkę seksapilu dodaje estrogen, który przyciągnie męskie spojrzenia.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię