Anna’s Canvas – fotografie „pędzlem malowane”

1
2782

Anna’s Canvas to klimatyczne fotografie „pędzlem malowane”, które doskonale nadają się do stworzenia ciepłego nastroju w każdym pomieszczeniu. Znajdziecie tam barwne kompozycje kwiatowe, a także wiosenne, letnie, jesienne i zimowe krajobrazy.
Obrazy drukowane są na bawełnianym płótnie CANVAS i naciągane na sosnowy blejtram. Zadrukowane boki nie wymagają dodatkowej oprawy i są gotowe do powieszenia na ścianie.
Do druku fotografii używane są oryginalne tusze pigmentowe, a na gotowe obrazy nanoszona jest warstwa ochronna, która zwiększa trwałość kolorów. Bawełniane płótno pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu obrazów oraz doskonale odwzorowanych barw.
W ofercie Anna’s Canvas znajdują się obrazy kwadratowe o wymiarach 50x50cm, 40x40cm, 30x30cm oraz 20x20cm, obrazy prostokątne o wymiarach 60x40cm, 45×30, 30x20cm, 24x16cm., a także dyptyki i tryptyki o wymiarach 60×40 oraz 90×60, których kolekcja stale się powiększa.
Wszelkie potrzebne informacje o tym jak kupić i gdzie, a także jak wysyłane są obrazy, znajdziecie na stronie www.annascanvas.pl
E-mail: annascanvas@onet.pl

 

Łóżka dla dzieci

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię