Apartament Karpacz – z widokiem na aktywny wypoczynek

0
758
Karpacz – jezioro i górski potok
Latem morze, zimą – góry. Taki podział kierunków na wypoczynek preferuje większość Polaków. Szukasz idealnego miejsca na pobyt w trakcie ferii zimowych? Marzą Ci się zachwycające widoki, ośnieżone szczyty i doskonała infrastruktura, z której mogą korzystać i dorośli, i dzieci? Wybierz Karpacz! Noclegi z widokiem na góry i doskonały mikroklimat to coś, co z pewnością docenisz.

Apartament Karpacz – z górki na pazurki

Zimowa aura sprzyja aktywności fizycznej. Narty, snowboard, łyżwy, sanki czy plastikowe jabłuszka – każdy z tych sprzętów gwarantuje wspaniałą zabawę wśród śnieżnego puchu. W Karpaczu bez problemu znajdziesz całoroczne lodowisko z wypożyczalnią łyżew, miejskie górki idealne do zjeżdżania na mniej wymagającym sprzęcie, ośle łączki do wprawiania się w narciarstwie, trasy biegowe dla fanów biegówek oraz profesjonalne trasy zjazdowe dla narciarzy i snowboardzistów.

Stoków jest naprawdę sporo, a wszystkie przygotowane na to, by zadowolić użytkowników. Podczas pobytu w apartamentach Karpacz każdego dnia możesz szusować gdzie indziej. Odwiedź więc Winterpool Biały Jar, Ski Arenę, Karpatkę, Pod Wangiem, Pod Śnieżką i wiele innych pomniejszych tras, wybierz tę idealnie odpowiadającą Twoim ambicjom i umiejętnościom, wykup skipass i… czerp garściami radość z aktywnego wypoczynku.

Apartamenty Karpacz – wycieczka w góry

Ale nie samym narciarstwem człowiek żyje. Urlop w apartamencie Karpacz warto wykorzystać też do tego, by wybrać się na szlak. Zimą trasy są zwykle zaśnieżone i mniej dostępne niż w sezonie letnim, ale nawet dla osób z nie najlepszą kondycją znajdzie się kilka szczytów, które niewielkim nakładem sił uda się zdobyć. Pamiętaj, że dzień jest krótki i szybko robi się ciemno, dlatego wyjście zaplanuj na jak najwcześniejszą godzinę. Koniecznie weź ze sobą także coś ciepłego do picia i latarkę na wypadek, gdyby wycieczka przedłużyła się i miała trwać także po zmroku.

Najpopularniejszą trasą jest oczywiście ta na Śnieżkę. To wyprawa tylko dla osób, które mają odpowiednią kondycję i doświadczenie w zimowych wędrówkach oraz wiedzą, czego spodziewać się na trasie. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z górami o tej porze roku, wybierz coś łatwiejszego. Z Karpacza prowadzi wiele szlaków – na Samotnię (gdzie znajduje się jedno z najstarszych w Karkonoszach schronisko), Kopę (skąd blisko już do Śnieżki), Łabski Szczyt czy Sowią Przełęcz. Wszystkie zapewniają zapierające dech w piersiach widoki i dają pewność, że się nie znudzisz.

Karpacz – nocleg z basenem

Po aktywnym wypoczynku czas na relaks. Noclegi w górach warto połączyć z odnową biologiczną, a o mięśnie zadbać w basenie czy saunie. W Karpaczu znajdziesz aquapark ze strefą SPA i park wodny, a w pobliskiej Jeleniej Górze – także termy, które tak cenią sobie polscy turyści.

W obiektach hotelowych oferowanych przez Sun & Snow staramy się zaspokajać wszystkie potrzeby gości, dlatego udostępniliśmy podróżnym opcję „Karpacz: noclegi z psem”. Jeśli chcesz przyjechać z pupilem, wybierz ją w wyszukiwarce na stronie internetowej, a system wygeneruje Ci najlepsze oferty dostosowane do potrzeb Twoich i zwierzęcia. Dbamy także o zdrowie odwiedzających apartamenty Karpacz, dlatego skrupulatnie przestrzegamy wszystkich zasad reżimu sanitarnego wprowadzonych w obliczu pandemii. Chcemy, abyś podczas swojego urlopu czuł się bezpiecznie.

Łóżka dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Wpisz swojeimię